1.septembrī – pasākums novada bērniem 2

Lai 1.septembris būtu īstena svētku diena Alūksnes novada ģimenēm, Alūksnes Bērnu un jauniešu centrs (ABJC) pirmo reizi rīkos Zinību dienas pasākumu „NĀC! DOMĀ! DARI!”.

Pasākums 1.septembrī pulksten 12.00 notiks Alūksnes administratīvās ēkas laukumā, lietus gadījumā - Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas sporta zālē. Uz to aicināti Alūksnes novada bērni, skolēni, vecāki, vecvecāki un citi interesenti.

“1.septembris ir svētku diena gan bērniem, vecākiem, gan skolotājiem un visiem citiem, jo teju katrs ir saistīts ar skolas gaitu uzsākšanu. Ņemot vērā iepriekšējo gadu pieredzi, mums radās doma pilsētas un novada bērniem dot iespēju 1.septembri pilnībā izbaudīt kā svētku dienu. Viņi ar prieku un svētku izjūtām dodas uz skolu, un arī pārējo dienas daļu varēs pavadīt kā svētkus. Pasākumā varēs vērot Latvijas Ielu vingrošanas sporta biedrības paraugdemosntrējumus – kas tāds Alūksnē vēl nav bijis. Būs arī prezentācijas par Alūksnes Bērnu un jauniešu centra pulciņu piedāvājumu šajā mācību gadā,” stāsta ABJC direktore Eva Aizupe.

Interesenti varēs tikties ar pulciņu pedagogiem un izvēlēties, ko jaunajā mācību gadā darīt brīvajā laikā. Šogad ABJC novada bērniem piedāvās iesaistīties 14 dažādos pulciņos. No tiem divi būs jauninājums – aerobika un lego pulciņš. “Aerobikas pulciņu varēs apmeklēt divu vecuma grupu interesenti: 2.līdz 4.klases un 5.līdz 7.klases bērni, to vadīs Jolanta Arāja. Arī lego pulciņam būs divas vecuma grupas: 1.līdz 4.klases bērni varēs apmeklēt “Lego darbnīcu”, bet 5.līdz 7.klases bērni “Lego robotiku” - šo pulciņu vadīs Ivars Vīksna. Salīdzinot ar iepriekšējo mācību gadu, šogad vairs nebūs “Radošo darbu galerijas” pulciņa,“ saka ABJC metodiķe Kristīne Vimba. Viņa norāda, ka lego pulciņa izveidei tika rakstīts projekts Alūksnes un Apes novada fondam, gūstot finansējumu aprīkojuma iegādei.

Komentāri 2

Tie jau paši zinās, kā nosvinēt 1. septembri... :)

pirms 9 gadiem, 2011.08.26 22:03

Kultūra