Aicina svētki “Mana Maliena”

Malienā Pagasta svētku rīkošana ir jauna, bet jau iecienīta tradīcija. Šoreiz ir mainīts to norises laiks – augusta pirmajā, nevis trešajā sestdienā, jo mēneša beigās varētu būt sliktāki laika apstākļi nakts koncertam.

“Svētki sāksies ar sportiskām un jautrām aktivitātēm. Pieteikušās komandas no Jaunannas un vietējie jaunieši, kas sacentīsies virves vilkšanā, futbolā un jautrās sacensībās. Esam secinājuši, ka pēc sportošanas ir laba apetīte, tāpēc piedāvāsim zupu. Tikai pēc tam sāksies tirgošanās, jo sporta sacensību laikā par to ir maza interese. Pulksten 15.00 paredzēts netradicionālo braucamrīku konkurss un parāde. Konkurss tiek rīkots otro gadu, bet interese par dalību tajā ir maza. Tomēr gribu mudināt pacensties sagatavot kādu motorizētu netradicionālu braucamrīku, jo balvas ir interesantas. Bērni varēs izklaidēties jaunās piepūšamajās atrakcijās visas dienas garumā,” informē Malienas tautas nama vadītāja Evita Bogdanova.

Dienas koncertā pulksten 16.30 piedalīsies Alūksnes un Balvu novada jaunieši, vidējās paaudzes deju kopa “Jaunanna” un senioru deju grupa “Sudraba pavediens”. Pulksten 20.00 sāksies Daiņa Grīnvalda farsa “Rieteklīša uzaušana” izrāde, ko iestudējis Rīgas Dramaturgu teātris.

Nakts koncertā – šovā pulksten 21.30 ar priekšnesumiem uzstāsies konkursa “Mis un Misters Alūksnes 2010” dalībnieki. Pagasta iedzīvotāji varēs gūt ieskatu par Alūksnes Pilssalā notikušo konkursu. Svētki beigsies ar salūtu un nakts balli.

Kultūra