Aicina uz klusuma pārgājienu ar Gaujas klausīšanos

Atjaunojot 20.gadsimta septiņdesmitajos gados populāru tautas tradīciju – kad cilvēki devās klausīties mūziku Gaujas krastos, ko spēlēja garām slīdošā laivā sēdošs mūziķis vasaras piektdienu saulrietos, šajā vasarā laikā no 2.jūnija līdz 11.augustam arī piektdienu vakaros un saulrietā notiks Klusuma pārgājieni ar Gaujas klausīšanos visas Gaujas tecējumā īpašās dabas un kultūrvēstures vietās. Gaujas klausītājus sagaidīs klusuma gidi un aizvedīs līdz akustiskām un ainaviskām vietām Gaujas krastos, kur būs iespējams klausīties Gaujas tecējuma un akustisku instrumenta saspēli.

7.jūlijā pulksten 22:00 klausīsies Gauju pie Egļukalna estrādes Gaujas krastā.
Saksofona (mūziķis Zintis Žvarts) mūzikas un dabas skaņu simfonija pusstundas garumā ļaus piedzīvot satikšanos ar jaunām izjūtām, emocijām, ieklausīties dabā un sevī.
Pasākuma organizatori aicina apģērbties ,,klusā” apģērbā, kā arī pasākuma laikā izslēgt mobilos telefonus. Pulcēšanās pie Egļukalna estrādes pulksten 21.30.

Klusuma un Gaujas klausīšanās pārgājieni notiks
30.jūnijā plkst.21.30 Lejasciemā Gulbenes novadā
7.jūlijā plkst.21.30 Gaujienā Apes novadā;
14.jūlijā plkst.21.00 pie Gūdu ieža Līgatnes novadā;
21.jūlijā plkst.21.00 pie Velnalas Siguldas novadā;
28.jūlijā plkst.21.00 pie Katlapieža Inčukalna novadā;
4.augustā plkst.21.00 pie Baltezera kanāla Ādažos;
11.augustā plkst.20.30 pie Gaujas grīvas Carnikavā.
Projektu realizē biedrība “Ozollīči”, Amatas, Vecpiebalgas, Gulbenes, Apes, Līgatnes, Inčukalna, Ādažu un Carnikavas novadu pašvaldības un Dabas aizsardzības pārvalde.
Projekts notiek ar Latvijas valsts mežu atbalstītās Vidzemes kultūras programmas 2017 finansiālu atbalstu.

Kultūra