Aicina uz koncertu „Tu esi vasarā” Jaunannā 8

20.jūnijā Jaunannas Zaķusalas estrādē koncertprogrammā „Tu esi vasarā” varēs gūt pozitīvas emocijas un spēkpilnu enerģijas lādiņu visai vasarai. Koncertā uzstāsies vairāki zināmi Latvijas mākslinieki.

“ Koncertā piedalīsies un ar populārām un visiem zināmām, iemīļotām kā arī pavisam jaunām kompozīcijām priecēs – Raimonda Paula favorīte, dziedātāja Ieva Sutugova, grupas „Putnu balle” dalībnieks Kārlis Būmeisters, jeb Kaža, daudzsološā dziedātāja Dace Upīte, Dzintars Čīča, dziedātājs Ingus Ulmanis, jauno izpildītāju konkursa „Nāc sadziedāt” laureāti un profesionālais tautas deju ansamblis „Zelta sietiņš” Baibas Šteinas vadībā. Nāc, nāc un dziedi, šis ir laiks, kad uzgavilē prieks!” informē Jaunannas tautas nama vadītāja Iveta Baltā - Vanaga.

Dzintars Čīča koncertā izpildīs tautā tik pazīstamās un pieprasītās kompozīcijas - „Nāc un dziedi”, koncerta tituldziesmu „Tu esi vasarā” un arī pavisam jaunas dziesmas no sava pēdējā Čigānu romanču albuma. Dzintara dziesmas dzirdēsit pavisam jaunā skanējumā. Pēc balss lūzuma Dzintars dodas pie Jums, lai pārsteigu un sevi parādītu pavisam jaunā ampluā. Grupas „Putnu balle” solists Kārlis Būmeisters, kas plašāk pazīstams ar skatuves vārdu Kaža izpildīs dziesmu „Ieskaties” un kompozīciju, kas guvusi ļoti lielus panākumus mūzikas pasaulē – „Tiešs jautājums sev” Ingus Ulmanis ir koncerta vadītājs, bet pēc vairākiem lūgumiem viņš koncertā arī dziedās. Ingus Ulmanis aicinās dziedāt visiem klausītājiem zināmās dziesmas: „Mākonis” „Par rozēm” un „Tuvu, tuvu” Koncertā dzirdēsiet arī Latvijas radiostaciju spēlētākās kompozīcijas kā piemēram Daces Upītes dziesmas „Bet kad Tu nāc” un „Deviņos no rīta” Koncertā uzstāsies arī profesionālais un atzītais tautas deju ansamblis „Zelta sietiņš”, kura vadītāja ir deju autore, horeogrāfe un producente Baiba Šteina. Īpaši aizraujošs un interesants solās būt Raimonda Paula čigānisko dziesmu popūrijs, kuru izpildīs Maestro izlolotā zvaigzne Ieva Sutugova kopā ar Dzintaru Čīču.

Komentāri 8

Šim koncertam ir biļešu iepriekšpārdošana, biļetes cena ir Ls 2, bet koncerta dienā Ls 3. Biļetes var iegādāties Jaunannas pagasta bibliotēkā.

pirms 10 gadiem, 2010.06.01 13:57

.

cikos ir koncerts? cik ir ieejas biļete? intriģējoši un piesaistoši!

pirms 10 gadiem, 2010.05.31 21:19

varde

ir labs. labais koncerts varētu būt. superīgi izklausās!

pirms 10 gadiem, 2010.05.31 21:17

pieturzīme

Tam, kas rakstījis, pēdējais laiks iemācīties latviešu valodas gramatiku!!!

pirms 10 gadiem, 2010.05.31 18:31

Kultūra