Aicina uz koncertu “Zvaigžņu mirdzumā” 3

Trešdien, 22.jūnijā, pulksten 19.00 Alūksnes Pilssalas estrādē notiks koncerts “Zvaigžņu mirdzumā”. Tajā ar visiem zināmām un iemīļotām dziesmām priecēs populāri dziedātāji un aktieri, kas izpildīs dažādu žanru mūziku – sākot no latviešu šlāgeriem līdz pat pasaules hītiem.

Koncertu ar apdrošināšanas sabiedrības “Gjensidige Baltic” atbalstu organizē Alūksnes pilsētas tautas nams. Pasākumu organizatore Līva Leimane uzsver, ka tas uzskatāms par ielīgošanas svētkiem visai ģimenei. “Koncertprogramma “Zvaigžņu mirdzumā” priecēs un liks smaidīt visu paaudžu klausītājiem,” viņa sola, aicinot uz pasākumu, kas sniegs pozitīvas emocijas visa koncerta garumā. Tajā piedalīsies Harijs Spanovskis, Jānis Paukštello, Andris Daņiļenko, Miks un Paula Dukuri, Olga Dreģe, Latvijas Radio bērnu ansamblis “Dzeguzīte” un deju grupa “Dzirnas”.

Dailas Martinsones vadītais bērnu ansamblis “Dzeguzīte” izpildīs maestro Raimonda Paula dziesmas, uzstājoties kopā ar A.Daņiļenko un Dailes teātra aktieriem. “Horeogrāfs Agris Daņiļevičs sola, ka deju grupas “Dzirnas” priekšnesumi būs atšķirīgi un tie pārsteigs ikvienu koncerta apmeklētāju,” informē L.Leimane. Jaunais dziedātājs Miks Dukurs izpildīs Latvijas radiostaciju top dziesmas. Viņš uzstāsies ne tikai kā solists, bet arī duetā ar savu māsu Paulu Dukuri. Savukārt aktieru izpildījumā varēs dzirdēt dziesmas no izrādēm, kā arī viņu pašu mīļākās kompozīcijas, kuras guvušas vairāku tūkstošu klausītāju atzinību.
Koncerta vadītāja lomā iejutīsies Guntis Skrastiņš, kuŗs ne tikai vadīs koncertprogrammu, bet dziedās arī pats.
Pēc pasākuma sāksies ielīgošanas zaļumballe. Tajā muzicēs grupa “No pusvārda”, kurā spēlē Eduards Raubiško (saksofons), Modris Laizāns (basģitāra, balss), Ivars Kalniņš (bungas), Ivars Jercums (ģitāra, balss), Juris Kristons (taustiņinstrumenti) un G.Skrastiņš (balss).

Komentāri 3

Kultūra