Aicina uz Labdarības balli Ilzenē

Ilzenes pagasta centrā „Dailes” sestdien, 25.oktobrī pulksten 17.00 notiks Labdarības balle „Kristeram Zeltiņos”.


Labdarības balli organizē Kristera draugi un Alūksnes un Apes novada fonds. Fonda valdes priekšsēdētāja Dzintra Zvejniece atzīst, ka šī ir jau ceturtā fonda rīkotā Labdarības balle, lai palīdzētu mūsu novadu iedzīvotājiem, savukārt pirms tam Labdarības balles rīkoja Alūksnes Nevalstisko organizāciju centrs, vācot līdzekļus Alūksnes Bībeles muzejam un Alūksnes parka strūklakām.

„Koncertā Ilzenē uzstāsies Jānis Lūsēns, Zigfrīds Muktupāvels, Aija Andrejeva, Alūksnes tautas nama skolotāju koris “Atzele”, deju kopas “Alise” no Zeltiņiem un “Olysta” no Alūksnes, būs Alūksnes džudistu paraugdemonstrējumi, uzstāsies arī Ilzenes improvizācijas teātris. Ieeja Labdarības ballē ir par ziedojumu kartēm. Tās, sākot no 7 eiro, var iegādāties Alūksnē, fonda birojā Dārza ielā 8a, veterinārajā klīnikā “Labākie draugi” Latgales ielā 3a, salonā “Skaistuma darbnīca” Tirgotāju ielā 18, kā arī Zeltiņu pagasta pārvaldē un Ilzenes pagasta pārvaldē. Ieejas kartes varēs iegādāties arī „Dailēs” pirms pasākuma,” stāsta viena no labdarības balles organizatorēm, Alūksnes un Apes novada fonda brīvprātīgā Monta Mūrniece.


Pasākuma laikā rīkos izsoli un loteriju. Tai balvas ziedojuši Alūksnes, Apes novadu mākslinieki, amatnieki, uzņēmēji, biedrības un citi atsaucīgi cilvēki. Dz.Zvejniece norāda – pirmie ziedotāji bija Alūksnes Invalīdu biedrība. Visi ienākumi no ieejas biļetēm un izsoles tiks ziedoti Kristera ārstēšanai.


K.Zariņš ir 21 gadu jauns puisis, kurš cīnās ar smagu slimību – asins vēzi. Šovasar viņam veica kaulu smadzeņu transplantāciju, bet ir nepieciešami līdzekļi rehabilitācijai un turpmākajai cīņai ar slimību. Priekšā vēl garš ceļš, bet ir vieglāk, ja kāds atbalsta, uzmundrina un iedrošina!

Kultūra