Aicina uz Rūķu skolu

Vecgulbenes muižā Gulbenē decembrī notiks Rūķu Ziemassvētku skola, organizējot jauku pasākumu un tikšanos ar īstu Ziemassvētku vecīti visai ģimenei. Tajā mīļi gaidīs arī alūksniešus un apeniešus.

Vecgulbenes muižas pārvaldniece, alūksniete Iveta Kovtuņenko uzsver – šāds pasākums notiek pirmo reizi Latvijā un tikai divās vietās – Gulbenē un Smārdes pagastā. Vecgulbenes muižā aktivitātes risināsies katru dienu no 15. līdz 19.decembrim no pulksten 12.00 līdz 19.00. Būs līdzdarbošanās Rūķu meistarklasēs, piparkūkošanās, slidināšanās, spēkošanās, saldumošanās, pikošanās, vizināšanās. Pēc ciemošanās astoņu Rūķu darbnīcās tiks izsniegts arī īpašs Ziemassvētku vecīša palīga sertifikāts. Noslēgumā būs iespēja saņemt dāvanu no īsta Ziemassvētku vecīša.

“Igaunijā Monistes ciemā vairākus gadus pirms Ziemassvētkiem organizē Rūķu zemi, kur brauc arī alūksnieši un gulbenieši – kādēļ mēs ko līdzīgu nevaram organizēt tepat Latvijā? Varam!” saka I.Kovtuņenko.

Kolektīviem līdz 10.decembrim jāpiesakās iepriekš pa tālruni 64474800, izvēloties precīzu laiku un datumu apmeklējumam, bet individuāli var doties bez iepriekšējas pieteikšanās sev vēlamā datumā un laikā. Biļetes var iegādāties gan Vecgulbenes muižā, gan „Biļešu paradīzes” kasēs. Sīkāka informācija internetā „www.baltapils.lv” vai „www.rzs.lv”.

Kultūra