Aicina uz sarunu par mīlestību

Alūksnes novada dzimtsarakstu nodaļas zālē ceturtdien, 16.septembrī, pulksten 16.00 ikviens dzejas cienītājs aicināts uz pasākumu “Mīlēt nozīmē – dzīvot”, ko rīko Dzejas dienu gaitā. Tajā būs dzejnieces Vēsmas Kokles – Līviņas jaunās grāmatas “Vēl jau viss nav pagalam” prezentācija un tikšanās ar autori.

Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Anita Grīvniece uzsver – dzejnieki visos laikos savās vārsmās rakstījuši par mīlestību - šo mūžam aktuālo tēmu, arī šodienas mainīgajā un satrauktajā, ātri skrejošajā un neprognozējamā laikā.

“Dzejniecei - literātei V.Koklei - Līviņai iznākusi jauna grāmata ,,Vēl jau viss nav pagalam”, kur autore kā atstāstu dzejā uzrakstījusi kādas sievietes mīlas stāstu. Pēdējā laikā populāras kļuvušas viena aktiera izrādes. Šo V.Kokles - Līviņas atstāsta dzejas lasījumu savā iztēlē un interpretācijā 16.septembrī Dzejas dienu pasākumā atklās Skaidrīte Melne. Pasākums iecerēts kā diskusija par mūžīgo tēmu - mīlestību starp vīrieti un sievieti. Skanēs S.Melnes izpildītās dziesmas, kam mūziku un vārdus sarakstījusi V.Kokle- Līviņa. Dziesmas izskanēs Andra Voiciša spēlētās ģitāras pavadījumā,” stāsta A.Grīvniece.

Iespējams, pasākumā piedalīsies arī V.Kokles - Līviņas grāmatu izdevēja Ilona Vītola un jauno grāmatu “Vēl jau viss nav pagalam” interesenti varēs arī iegādāties pasākuma norises laikā.

“Aicinām būt atsaucīgiem - atnāciet, klausieties un baudiet dzeju! Varbūt raisīsies pārdomas un  saruna - diskusija par mīlestību, par cilvēka dzīvi ar tās baltajām un melnajām lappusēm, priecīgajiem un skumjajiem mirkļiem, par ģimeniskajām vērtībām. Gaidīsim visus - gan jauniešus, gan cilvēkus ar dzīves pieredzi,” aicina A.Grīvniece.

Kultūra