Aicinām dāvāt ziedus Baltijas ceļa atceres pasākumam 3

Atzīmējot Baltijas ceļa gadadienu, Alūksnē, Lielā Ezera ielas skvērā 23. augustā notiks pasākums „Ziedu ugunskuri Latvijai”.

Alūksnes pilsētas un visa novada iedzīvotāji tiek aicināti aktīvi iesaistīties Baltijas ceļa atcerei veltītajā pasākumā, dāvinot ziedus simbolisko ziedu ugunskuru veidošanai.

Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka informē, ka Baltijas ceļa atceres pasākums 23.augustā sāksies pulksten 17.30, bet ziedus uz skvēru aicinām nogādāt no pulksten 9 līdz 15, kad tos tur izkārtos kompozīcijās. Arī novada pagastu iedzīvotājus lūdzam atbalstīt šo atceres pasākumu, dāvājot ziedus kompozīcijām. Tos aicinām nogādāt savās pagastu pārvaldēs, kas rūpēsies par to atvešanu uz Alūksni.

Arī aizvadītajā gadā, atzīmējot Baltijas ceļa gadadienu, Alūksnes novada ļaudis atsaucīgi dāvināja ziedus, no kuriem tika izveidota 55 metrus gara ziedu josta ar latviešu rakstu zīmēm.

Komentāri 3

lzk

tas, ka "pat paldies nepateica", nebija smuki. bet , ka "businjaa lielu dalju jau citu atnestu pukju vienkaarshi iemeta", varbūt nolika, lai saulītē nenovīst. darbs taču, cik saprotams ir vairāku stundu garumā. varbūt aizveda un kur citur ziedus izkārtoja. tad jau labāk vajadzēja todien pavaicāt, kāpēc tā dara, un nebūti tagad jaapspriež grūti izprotamu rīcību. re, cilvēki jau sāk šaubīties, lai gan paši nav redzējuši, bet notic Jūsu," :)", teiktajam.

pirms 9 gadiem, 2011.08.17 07:31

okk

Jau apsvēru iespēju arī aiznest no sava dārza puķes,bet laikam jāpadomā,ja tā bija.

pirms 9 gadiem, 2011.08.16 23:53

:)

wot shajaa pasaakumaa vairs nepiedaliishos. Pagaajusho reizi aiznesu ziedus no daarza , atliku pat citas nodarbes un taa vietaa pirmkaart sievietes, kas kaartoja pukjes, pat paldies nepateica un otrkaart ruupes viens babulis businjaa lielu dalju jau citu atnestu pukju vienkaarshi iemeta, lai izmestu - laikam neiedereejaas peec kraasas vai bija par daudz, gruuti izprast taadu riiciibu. Riebiigi palika ap duushu...

pirms 9 gadiem, 2011.08.16 23:13

Kultūra