Aijas Andrejevas jaunā programma izskanēs arī Alūksnē

14.aprīlī plkst. 19:00 Alūksnes Kultūras centrā ar jauno koncertprogrammu viesosies dziedātāja Aija Andrejeva , programmas nosaukums - „Ceļojums pie sevis” balsij, čellam, ģitārām un perkusijām dosies koncerttūrē pa Latvijas pilsētu kultūras namiem. Jaunajā programmā iekļauti visi dziedātājas hīti jeb, kā saka pati Aija, „pašlaik aktuālākās dziesmas, kas ietērptas citās skaņās un krāsās” – Kārļa Lāča, Harija Zariņa, Ulda Marhilēviča u.c. autoru skaņdarbi „Tumsā”, „Kamoliņš”, „Kafijas krūze”, „Lelle”, „What For?!”, „Ar tevi lasīju kastaņus”, „Vēl”, „Kā neviens”, „Tu un es”, „Ēnas”, „Pavasaris” u.c.
 
Dziedātāja uzsver, ka šī programma, kur dziesmas būs dzirdamas pavisam citādākā skanējumā, citās krāsās un noskaņās, būs kā noslēgums vienam dzīves un karjeras posmam un skaists tilts uz gaidāmo albumu. „Uz koncertiem, kas skanēs daudzās Latvijas pilsētās, aicinu visus tos, kas varbūt nav paguvuši noskatīties kādu no maniem lielajiem koncertiem. Gribu ar saviem klausītājiem tikties intīmā un mājīgā atmosfērā, ļaujot viņiem satikties ar sevi un savu Mazo princi,” piebilst Aija.

Jaunajā koncertprogrammā par muzikālo pavadījumu gādās Kaspars Ansons (ģitāras), Jānis Pauls (čells; „Melo M”) un Kaspars Kurdenko (perkusijas).
Koncertā Alūksnē arī gaidāms kāds īpašais viesis, kas noteikti pārsteigs visus koncerta apmeklētājus, taču līdz koncerta dienai tas tiek turēts noslēpumā, vien zināms, ka tas ir tuvs un mīļš cilvēks Aijai.

Biļetes uz Aijas Andrejevas jauno koncertprogrammu „Ceļojums pie sevis” varēs iegādāties „Biļešu Paradīzes” kasēs un www.bilesuparadize.lv kā arī Alūksnes Kultūras centrā.

Kultūra