Alsviķu kultūras nama sieviešu vokālais ansamblis “Canticum” svin 15 gadu jubileju 4

Alsviķu kultūras nama sieviešu vokālais ansamblis “Canticum” ar vadītāju Ritu Stauni, kas kolektīvu vada no 2011.gada janvāra, 10.oktobrī 19.00 Alsviķu pagasta kultūras namā aicina izdzīvot dabas skaistumu koncertā “Paldies zemei sakām”. Šis koncerts izskanēs kā veltījums ansambļa 15 darbības gadu jubilejai.

Ansambļa dziedājumu papildinās koncertmeistare Rita Bogdanova, saksofons Rihards Staune, džamba Kristaps Grasmanis.

Uz svētkiem tiek aicināti kolektīva bijušie vadītāji Zigmārs Krūmiņš un Olīvija Jēģere, kā arī visas dziedātājas, kuras šo piecpadsmit gadu garumā, pateicoties dziesmai un mīlestībai uz to, ir bijušas saistītas ar Alsviķu kultūras nama sieviešu vokālo ansambli.

Koncertu kuplinās Olīvijas Jēģeres un Ilzes Briediņas vadītās muzikālās vienības.

Pēc koncerta ansambļa dalībnieces, viesi un pārējo kultūras nama amatierkolektīvu dalībnieki un vadītājas pulcēsies atpūtas vakarā ar DJ Salvi, kas būs veltīts kolektīvu jaunās darbības sezonas uzsākšanai.


Komentāri 4

Es

Viss ir ļoti labi, bet derdzās tie nesaprotamā valodā nosaukumi. Kas, mums latviešiem, savā namā nav neviena vārda no vārdu krājuma kā dēvēt kolektīvu? Tas attiecas ne tikai uz šo, nekā personīga, bet gribētu latviskus nosaukumus TN kolektīviem. Vai šim ir kāda sakne, stāsts vai leģenda, kāpēc?

pirms 5 gadiem, 2015.10.10 20:34

doma

Piekrītu.
Gan jau sakne ir saistīta ar mūziku un dziesmu, neizvēlējās jau nosaukumu bez pamata. Bet tā tomēr ir tāda manierīga demonstrēšanās : mēs zinām, ko tas nozīmē (kaut gan varbūt vienīgais vārds,ko zina tajā valodā), bet jūs, prastā tauta - zīlējiet.

pirms 5 gadiem, 2015.10.11 08:22

ILZE

Paldies par profesionālu un sirsnīgu koncertu! Rita ir uzlikusi augstu latiņu, lai veicas!

pirms 5 gadiem, 2015.10.12 15:14

skatītāja

Koncerts tiešām bija skaists. Emocionāli uzrunāja tieši burvīgais vizuālais materiāls, protams - arī muzikālais sniegums teicams.

pirms 5 gadiem, 2015.10.16 12:04

Kultūra