Alūksnē jau trešo reizi svinēs Zušu festivālu 4

18.jūnijā Alūksnes Pilssalā notiks trešais Alūksnes Zušu festivāls, kas apmeklētājiem piedāvās dažādas muzikālas un sportiskas izdarības, konkursus, andelēšanos tirdziņā un Jāņu ielīgošanu zaļumballē. Kā aģentūru LETA informēja Alūksnes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka, festivāls sāksies jau dienas pirmajā daļā, kad Alūksnes un Apes novada fonda Jauniešu ideju laboratorija aicina uz aktīvās atpūtas pasākumu "Zušu skrējiens" Pilssalas stadionā. Skrējiena rīkotāji dalībniekiem piedāvās divas distances. Plkst.11 stadionā tiks dots starts septiņu kilometru skrējienam lielākajiem dalībniekiem, savukārt plkst.12 turpat stadionā notiks stafetes skrējiens bērniem līdz 13 gadu vecumam.

Dalībnieki skrējieniem varēs reģistrēties no plkst.10 līdz 10.50 norises vietā. Pasākuma laikā ikviens varēs ar savu ziedojumu atbalstīt projektu "Jauniešu projektu konkurss #2". Skrējienu uzvarētājus gaida svētkiem atbilstošas balvas.

Pēcpusdienā, plkst.15, Pilssalas estrādē Zušu festivāla atklāšanā Alūksnes novada deju kolektīvi piedalīsies koncertā "Precinieki nāk". Savukārt no plkst.17 līdz 19.30 Pilssalas teritorijā būs dažādas aktivitātes festivāla apmeklētājiem - būs iespēja izmēģināt savus spēkus vairākos konkursos, piemēram, zušu ātrēšanā, dziedāt ar muzikantiem Normundu Veļķeri un Arni Rappu, kā arī iegādāties sieru, alu, zušus un citus labumus amatnieku tirdziņā. Ieeja uz koncertu un festivāla aktivitātēm - bez maksas.

Vakarā, plkst.20, Pilssalas estrādē uz koncertu "Ne silts, ne auksts" aicina novadnieka Laura Amantova vadītais muzikālais kolektīvs "Mirage Jazz orchestra", Juris Vaivods un Dailes teātra dziedošie aktieri Ieva Segliņa, Ērika Eglija un Gints Andžāns. Savukārt plkst.22 Pilssalas estrādē uz Jāņu ielīgošanas zaļumballi aicina Vilnis Dumpis un "Deju orķestris".

Ieejas biļetes uz vakara pasākumiem iepriekšpārdošanā iespējams iegādāties Alūksnes Kultūras centrā.

Šajā dienā Alūksnes Pilssalā notiks arī piektās starptautiskās sacensības pludmales volejbolā "Katrīnas kauss", kas šogad kā trešais posms iekļautas arī Latvijas Tautas sporta asociācijas čempionātā.

Komentāri 4

dumā dume

Festivāls būs, bet zušu nebūs....nu kā vienmēr muļķu ciemā....

pirms 4 gadiem, 2016.06.07 21:20

Rebe&Blats

Tev un citiem mirstīgajiem zušu nav... :)
Tie tur...kam ir pareizās atslēgas, pareizās darbavietas vai pareizās pazīšanās.. tad nu laikam atrijušies jau līdz vēmienam, ka nu var arī mirstīgajiem par 40 eur/kg atmest kaut kādam tur festivālam... :)

pirms 4 gadiem, 2016.06.08 12:18

!!!

Gan jau kāds būs - Jautre jau gatava ātrumēšanai..?

pirms 4 gadiem, 2016.06.09 07:48

ASAIS

KA TIK TA JAUTRE NEAIZRIJAS HA HA HA..........

pirms 4 gadiem, 2016.06.14 19:33

Kultūra