Alūksnē sadziedās ģimenes 3

Laikā starp Ziemassvētkiem un jauno gadu – 28.decembrī pulksten 19.00 - Alūksnes tautas namā notiks brīnišķīgs dziedošo ģimeņu lielkoncerts “Dziesmas ziemai un tev”. Lielkoncertā piedalīsies gandrīz visas dziedošās ģimenes, kuras kopā ar alūksniešu Krūmiņu ģimeni pērn piedalījās “LNT” šovā “Dziedošās ģimenes”. Alūksnē koncertēs 11 ģimenes – Uškānu, Ņikonovu, Dūdumu, Drozdoviču, Dimantu, Bicānu, Lāču, Martinsonu, Graumaņu, Baumaņu un, protams, Krūmiņu ģimene.

Edgars Krūmiņš atklāj, ka koncertā, kam būs divas daļas, skanēs gan šova laikā iemīļotie priekšnesumi, gan vēl ģimeņu izpildījumā nedzirdētas Ziemassvētku dziesmas. “Koncerts būs ļoti skaists un unikāls ar to, ka vienkopus un tieši Alūksnē būs pulcējušās tik daudzas ģimenes. Mūsu ģimene noteikti dziedās dziesmu “Dzimtā valoda”, būs arī nedzirdēti pārsteigumi. Koncertu iedziedās Sandis Krūmiņš un Tīna Sloģe, bet vairāk gan neatklāšu neko - aicinu alūksniešus nākt izbaudīt jauko, interesanto muzikālo piedzīvojumu kopā ar skanīgajām ģimenēm,” saka E.Krūmiņš.
Edgars drīzumā absolvēs Latvijas Kultūras koledžu Rīgā, tādēļ koncerts “Dziesmas ziemai un tev” būs kā viņa diplomdarbs. “Koledžā apgūstu mūzikas menedžmentu un noslēguma diplomdarbs man jāveido kā koncerts, tādēļ dziedošo ģimeņu lielkoncerts šķita vispiemērotākais. Tiesa, nav viegli saaicināt visas kuplās ģimenes vienkopus, turklāt mūsu ģimene ir tā, kas uzņem visas pārējās, bet citreiz atkal brauksim mēs pie kādas ģimenes, lai visi kopā koncertētu. Šādi jau esam uzstājušies pie Martinsonu un Bicānu ģimenes, pavasarī dosimies pie Ņikonoviem uz Talsiem. Pēc šova cits ar citu uzturam kontaktus, tiekamies, kopā koncertējam, jo mums ir ļoti draudzīgas attiecības,” stāsta E.Krūmiņš. Viņš pateicas par sadarbību Alūksnes tautas namam un uzņēmējam Armandam Mustam par atbalstu koncerta rīkošanā un ģimeņu uzņemšanā Alūksnē pēc koncerta.

E.Krūmiņam šobrīd ir ļoti saspringts laiks. Pašlaik visi spēki tiekot veltīti, lai kopā ar grupu “The 4” sagatavotos “Eirovīzijas” pusfinālam februārī. “Katru dienu ir mēģinājumi, apmeklējam horeogrāfijas un vokālās nodarbības, priekšnesuma tapšanā mums palīdz ļoti daudzi. Esam pateicīgi arī Alūksnes novada pašvaldībai par finansiālo atbalstu mūsu grupas dalībai “Eirovīzijā”. Pozitīvi vērtēju to, ka šogad iedzīvotāji varēja balsot, kuras dziesmas izvirzīt pusfinālam, nevis žūrija. Drīzumā ierakstīsim arī savu Ziemassvētku dziesmu latviešu valodā. Šobrīd maz laika atliek, lai ar grupu koncertētu, jo gatavojamies “Eirovīzijai”,” stāsta E.Krūmiņš. Arī darbošanos grupā “Eolika” Edgars nav pametis – tagad viņš koncertē kopā ar grupu, aizvietojot Viktoru Zemgalu. E.Krūmiņš visiem novēl priecīgus Ziemassvētkus un veiksmīgu, laimīgu jauno gadu. “Alūksnē notiek daudz labu kultūras pasākumu dažādām gaumēm. Alūksnieši mīl kultūras pasākumus, tādēļ priecāsimies viņus redzēt arī dziedošo ģimeņu lielkoncertā,” saka E.Krūmiņš.

Komentāri 3

Kultūra