Alūksne svin Pilsētas svētkus

Lieli un mazi, veci un jauni, no tuvienes un tālienes vakar pulcējās Alūksnes administratīvās ēkas laukumā, lai svinētu Alūksnes Pilsētas svētkus. Vairāk foto šeit.

Pēc Alūksnes novada domes priekšsēdētāja Aivara Fomina uzrunas iedzīvotājiem un sadarbības partneru no Krievijas, Baltkrievijas un Igaunijas sveicieniem sākās tautas sadziedāšanās ar kopkori (mākslinieciskais vadītājs Jānis Baltiņš).

Pasākuma vadītājs, dziedātājs Lauris Reiniks Alūksnē bija pavadījis jau visu dienu, iepazīstot pilsētu, tādēļ lielkoncerta laikā ik pa laikam dalījās savos jauniegūtajos iespaidos. Kopā ar viņu uz Alūksni bija atbraukusi arī dziedātāja Rūta Dūduma, ko iepazinām šova „Dziedošās ģimenes" laikā.

Vislielākās ovācijas izpelnījās L.Reinika izpildītā „Es skrienu", ko pēc alūksniešu lūguma mākslinieks arī izpildīja atkārtoti.

Vakara kulminācija bija krāšņais salūts iepretim Alūksnes Jaunajai pilij, ko svētkos sarūpēja pašmāju uzņēmēji ar saviem ziedojumiem.

Līdz pulksten 3.00 ikviens varēja lustēt ballē par brīvu kopā ar grupām „Tērvete" un „Savējie", lai pēc neilgas atpūtas jau ļautos otrajai svētku dienai - sestdienai, kas pasākumu klāsta ziņā būs visbagātīgākā. Priecīgus svētkus!

Kultūra