Alūksnē varēs tikties ar Dzintru Žīguri 14

Izklaides un izaugsmes centrā “Prelūdija” Alūksnē 16.aprīlī pulksten 12.00 varēs tikties ar tautā mīlēto dziednieci Dzintru Žīguri, kura atklās senču receptes un to, kā tās pielietot ikdienā, dos padomus, kā strādāt ar sevi caur domām, emocijām, dvēseles un dvēseles gara pasauli un atrast līdzsvaru dzīvē. Tāpat varēs tikties ar dziednieces skolnieci Daigu Brilu, kura darina vērtīgus preparātus uz dzintarskābes bāzes.

Dziedniecei Dz.Žīgurei Alūksne un Alūksnes puses ļaudis nav sveši. Pie viņas pēc palīdzības vērsušies daudzi jo daudzi mūsu cilvēki. Tagad Dz.Žīgure alūksniešus un ikvienu interesentu no citām pilsētām vai pagastiem aicina uz plašāku tikšanos, kur varēs izkratīt sirdi, izrunāties no sirds un vienkārši būt kopā ar dzīvesgudro dziednieci. “Katrā cilvēkā mīt liela, dziļa un patiesa pasaule. Lai šī pasaule uzziedētu mūsos kā puķe, mums katram ir jāiemācās iziet cauri dzīves gudrībām. Tās ir senču pamatgudrības, kā arī mūsu pašu radītās iekšējās gudrības. Lai šīs gudrības uzplauktu mūsos kā vērtības, mums ir ļoti nepieciešama informācija, ko ir saglabājuši arī mūsu mīļie senči, kā arī cilvēki ar zināšanām. Tāpēc vēlos piedāvāt savas zināšanas, ko esmu ieguvusi 20 gadu praksē, strādājot kā mediķis, psihologs un dziednieks. Manī šīs zināšanas sakrājušās kā vērtības, kuras es varu pasniegt jums, lai jūs varētu paši strādāt ar sevi ikdienā. Tās ir vērtības, kuras mēs nevaram bieži izlasīt, kuras mēs varam uzzināt cits no cita, kā krātuvi, bagātību pasniedzot tālāk. Šeit šīs zināšanas būs ļoti izsmeļošas un patiesas, jo viņas manī ir sakrātas un izzinātas caur pašas gudrības lielo zināšanu tendenci uzzināt arvien kaut ko jaunu,” saka dziedniece.

Alūksnes cilvēkiem viņa ir palīdzējusi dažādās dzīves situācijās, kopā ārstētas slimības un tikts pāri krīzēm. Dz.Žīgure dzimusi un absolvējusi vidusskolu Gulbenē, tāpēc šīs puses ļaudis viņai ir īpaši mīļi un palīdzība nekad nav atteikta. Dziedniece uzsver, ka šobrīd cilvēku veselība ir ļoti ietekmējama, jo ietekmējama ir visa pasaule saistībā ar notiekošajiem teroraktiem. “Tieši cilvēku emocionālā pasaule pašlaik ļoti smeldzīgi pārdzīvo caur sevi šo situāciju. Tad varbūt ir vajadzīgs cilvēkiem šajā brīdī vairāk dot stiprinošo eliksīru, ko mēs saucam par kopā būšanu un izzināšanu. Tas varētu palīdzēt mūsu šūnām mierīgāk uztvert un skatīties uz traģiskajiem notikumiem, iemācīties caur savu mierīgumu palīdzēt citiem gan veselības sakārtošanā, gan pašu domāšanā. Šīs pasaules mērķis ir šķelt cilvēkus, tāpēc jāsakārto domāšana un jābūt vienotiem gan emocionālajā, garīgajā pasaulē, gan psiholoģisko šūnu līmenī,” teic Dz.Žīgure.
Savukārt Dz.Žīgures skolniece D.Brila stāstīs par preparātiem, kuri gatavoti no Latvijas dzintara. Preparāti ir ļoti vērtīgi un spēj ārstēt un ātri novērst dažādas veselības kaites. “D.Brila pastāstīs, kā veidoti preparāti un ko tie var sniegt veselībai un gudrībai. Tās ir tādas bagātības, ko nevar atrast citur. Tā ir Latvijas bagātība!” norāda dziedniece.

Komentāri 14

Bet

es pirmo reiz par tādu dzirdu. "Tautā mīlētā" - tā parasti raksta par Kombuļu Inesi

pirms 4 gadiem, 2016.04.13 10:33

Ha

Reklamē sevi tanta "nopelniem bagātā" Oskarotā" "Pasaules slavenā"

pirms 4 gadiem, 2016.04.13 10:40

Dina

šarlatānisms,priekš naiviem,neizglītotiem cilvēkiem cerība!
tikpat veiksmīgi var laimes lāci iet mežā gūstīt,jeb 100 eiro zemē ierakt un naudas koku gaidīt,kad izaugs.

pirms 4 gadiem, 2016.04.13 10:36

re

Kāpēc nepamēģināt arī citus ārstniecības ieteikumus, senču receptes , kā arī sevis emocionālo sakārtošanu, kas ir veselības pamatā? Vai tad tikai dārgās zāles (ar visām n-tajām blakusiedarbībām) ir jādzer pret kaitēm?

pirms 4 gadiem, 2016.04.13 12:10

zel

Ja nav naudas.tad tikai sencu metodes jamegina. kapostlapa,kerpju novarijums utt

pirms 4 gadiem, 2016.04.13 13:07

to zel

Vēl nesenā pagātnē mūsu senčiem vispār nebija ķīmiskās medicīnas, bija pieejamas tikai lauku zālītes un daudzas slimības ar tām tika izārstētas. Arī riebējas-dziednieces palīdzēja. Ja manu mammu brālis nebūtu pie dziednieka aizvedis zirga pajūgā pēc odzes kodiena, viņa būtu nomirusi 20 gadu vecuma. Arī tēva vecmammu no odzes kodiena izglāba dziednieks, kur šodien pie visa medicīnas arsenāla daudzi nomirst no čūsku kodieniem. Kur šodien ir pieejams dziednieks, kurš tikai ar vārdošanu spēj uzveikt odzes indi? Es tādu nezinu. Nevajag visu un visus nolikt.

pirms 4 gadiem, 2016.04.13 22:32

zintnieks

nezināšanas pēc , cilvēks sāk ticēt brīnumam.
Bet kā tad ir patiesībā, ar odzes indi, ja ir stipra sirds un nav nekādas hroniskas kaites, tad odzes inde nespēj cilvēku nogalināt. Mūsdienās, lai cilvēks nemocītos un nepārbaudītu savu veselību ir izdomāts serums, kurš palīdz bez lieka riska uzveikt odzes indi.
Vai kāds zināja, ka odzes indi, ja ir vesels kuņģis var arī dzert un cilvēkam nebūs nekādu saindēšanās pazīmju?
Šie dziednieki zin nedaudz vairāk par vidusmēra cilvēku, savas zinības vēl aptin ar pesteļiem un cilvēks sāk ticēt brīnumam, dziednieka spējām.
Vienīgais kurš varēja ārstēt ar pieskārienu ir Jēzus(Dieva dēls) , bet tie kuri vēlas līdzināties Jēzum ir nožēlojami viltnieki. Neiekrītiet 21gs uz tik lētiem trikiem, cilvēkiem ir jāatver savs veselais saprāts.

pirms 4 gadiem, 2016.04.14 12:46

zintniekam

Lai ticētu Jēzum un viņa dziedināšanas spējām, jāatver veselais saprāts? Nē, dārgais, tur tieši saprāts nav vajadzīgs: "Svētīgi tie garā nabagie, jo viņi iegūs debesu valstību" un "Domāšana ir vislielākais grēks". Lasiet taču bībeli uzmanīgāk!
Ja kādam veselību uzlabot palīdz pātaru skaitīšana baznīcā, lai jau. Bet nenoliegsim,ka daba visās savās izpausmēs mums visapkārt ir vislielākais dziednieks, tāpat kā pašiedvesma, kustības, pareizs uzturs un protams, optimisms. Baznīca dziedniecību sauc par pesteļošanu, jo tas kaitē viņu biznesam.

pirms 4 gadiem, 2016.04.15 10:18

zintnieks

Dziednieki visi kā viens teiks, ka viņu spējas ir devis viņiem Dievs. Ja neticiet Dievam, tad kādas hipnozes vadīti jūs ticiet dziedniekam?
Bībelē ir teikts, ka tikai avis noliedz medicīnu :) man ļoti interesanti būtu dzirdēt , kā jūs meningītu, jeb pneimoniju, insultu ārstēsiet ar zālīšu uzlējumu vai dziednieka bubināšanu. :)
man šķiet , ka jūs esiet ņēmuši tiešāko piemēru no jūsu bībeles rakstītā un pārstājuši domāt.
Ticiet Dievam, tas jums neizmaksās neviena centa. Būsiet labāks un beigsiet ticēt tiem, kuri sev piedēvē Dieva spējas.

pirms 4 gadiem, 2016.04.15 14:39

gatis

Man ar dziedniekiem ir tikai negatīva pieredze, paliku nabagāks par krietnu naudas žūksni. Pat kauns draugiem stāstīt , kāds es biju lohs.

pirms 4 gadiem, 2016.04.15 14:48

Oi,

Mūsgalā nekam neder ne ārsti ne dziednieki! :D Visi vietējie pamazām mirst no savas žults..
...Ja nopietni, prieks par iespēju parunāties ar kādu dzīvesgudru cilvēku.. :)

pirms 4 gadiem, 2016.04.13 12:26

to Oikam

vai tad visi viņas vecuma cilvēki nav dzīves gudri, kuram dzīve ir secen gājusi? Kāpēc domā, ka Alūksnē ir glupi cilvēki ar žulti aplijuši? vairs savas domas izteikt nevar?

pirms 4 gadiem, 2016.04.13 13:01

Māra

Mums katram ir savs viedoklis, katram sava pieredze un diemžēl katram sava mēraukla....''Melnā'' dzīves periodā kaut kā notika tā, ka nokļuvu pie šīs kundzes. Ļoti pozitīva, dzīvesgudra un vieda sieviete! Vēlme , lai šādi cilvēki Latvijā būtu vairāk!

pirms 4 gadiem, 2016.04.13 21:23

he

Diemžēl sava mēraukla? Visiem jābūt vienādiem?

pirms 4 gadiem, 2016.04.14 13:02

Kultūra