"Alūksnes Ziņas" organizē braucienu uz Valmieras teātri 2

Laikraksts “Alūksnes Ziņas” saviem lasītājiem organizē braucienu uz Valmieras Drāmas teātra izrādi Apaļajā zālē Īvs Žamiaks “Acālija” ceturtdien, 17.novembrī.

Izrādes sākums – pulksten 18.30, izbraukšana no “Alūksnes Ziņu biroja” - pulksten 16.00. Dalības maksa – 8 lati.  Pieteikties laikraksta “Alūksnes Ziņas” birojā Alūksnē, Lielā Ezerā ielā 5. Tālrunis  uzziņām 643 07020

Lugas centrā ir divu ne vairs gluži jaunu cilvēku Leas un Davida sastapšanās, kas liek abiem skaidrāk apzināties, ko viņi vēlas un ko ir gatavi upurēt, lai drīkstētu palikt otra cilvēka dzīvē. Katram no viņiem ir pagātne: Leai – pieaudzis dēls, Davidam – darbs. Viss, kas ir noticis, ir veidojis šos cilvēkus ļoti atšķirīgus. „Viņiem ir dažādi uzskati par to, kas ir patiesība, jūtas, galu galā – viens no viņiem par dzīvi spriež no vīrieša, otra – no sievietes pozīcijām, un tās ir grūti savienot,” uzskata režisors Varis Brasla. Izrādē lomās Anna Putniņa, Tālivaldis Lasmanis, Ingus Kniploks, Inga Siliņa un Māra Mennika.

Komentāri 2

style

ja būtu tik lēta dalības maksa no Rigas, es ar prieku skrietu pieteikties! Žēl, ka no Rīgas tik dārgi :( Bet prieks par alūksniešu tik vienreizējo iespēju! Valmieras teātris ir super!!

pirms 9 gadiem, 2011.11.08 19:22

Kultūra