Amanda būs bērnu “Eirovīzijā” 6

Alūksniete Amanda Bašmakova pārstāvēs Latviju šīgada bērnu “Eirovīzijas” dziesmu konkursā, kas decembra sākumā norisināsies Armēnijas galvaspilsētā Erevānā.

Viņa kā Latvijas pārstāve izvēlēta pēc spožā snieguma Latvijas Televīzijas rīkotajā jauno izpildītāju konkursā “Balss pavēlnieks”, kurā šogad uzvarējusi. Šobrīd top oriģināldziesma, ar kuru Amanda uzstāsies dziesmu konkursā Armēnijā, taču vienlaikus tiek kārtoti citi organizatoriskie jautājumi.

Lai Amanda varētu pienācīgi sagatavoties dalībai konkursam, par finansiālo atbalstu tika spriests arī Alūksnes novada pašvaldības izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas sēdē. Izskatot saņemto tāmi par izdevumiem, kas varētu veidoties gatavošanās procesā, deputāti bija vienisprātis, ka Amanda ir pelnījusi, lai viņu atbalsta. “Tas tomēr ir mūsu jaunais talants. Ļoti spējīga meitene, ar kuru nākotnē mēs, iespējams, leposimies vēl vairāk nekā pašreiz,” norāda Alūksnes novada domes deputāte un kultūras speciāliste Valda Zeltiņa.

Savukārt Alūksnes pilsētas tautas nama direktore Sanita Bērziņa atgādina, ka Amanda aktīvi iesaistās vietējā kultūras dzīvē, nekad neatsakot uzstāties un darot to par brīvu. Par finansiālā atbalsta apmēru tiks spriests finanšu komitejas sēdē.

Komentāri 6

ruljavoj

Nu jau komentus dzeesh aaraa, neviena aizskarosha teikuma nebij :D
Bet jaa, --jap brekeshu iznjemshana vien nepaliidzees..

pirms 9 gadiem, 2011.09.23 15:58

Jap

Skaista gan, lloool, un tas, ka šobrīd viņai ir breketes, ir tikai apsveicami - meitene un vecāki domā arī par nākotni, kad tās tiks noņemtas un viņas smaids būs vēl burvīgāks! Veiksmi Tev un izdošanos, Amanda!!:))

pirms 9 gadiem, 2011.09.22 09:13

Kultūra