Apē būs mazie dziesmu un deju svētki 7

Laikā starp Jāņiem un Pēteriem, 26. jūnijā plkst. 19.00 Apes brīvdabas estrādē notiks mazie dziesmu un deju svētki „Dzied vien dziesmiņ”.

"Šis notikums ir iecerēts kā teatralizēts uzvedums, kura dalībnieki pauž savu mīlestību uz dziesmu, deju un vietu, kurā dzīvojam," stāsta Apes tautas nama vadītāja  Ilva Sāre.

Apē ir gan jauktais koris „Ape”, gan tautisko deju kolektīvs „Metenis”, kurus daudzus gadus vada vadītājas Sandra Oto un Edīte Dauškane. "Pa šiem gadiem mūsu kolektīviem ir izveidojusies draudzība arī ar citiem dziedāt un dejot gribošiem cilvēkiem, tāpēc šī ir reize kad aicinām viņus pie sevis lai vienotos kopējā dziesmā un dejā. Koncertā piedalīsies jauktais koris „Ape”, „Trejkola”, „Dzelme”, „Sonus”, „Atzele”, „Kaprīze”, tautisko deju kolektīvi „Metenis”, „Miķelis” un „Poga”. Skatītājiem būs iespēja vērot un klausīties arī mūsu kaimiņu igauņu dziesmās un dejās, bet šoreiz tie būs mūsu jaunie draugi no Setomaa," pauž I.Sāre.

Mazo dziesmu un deju svētku režisore ir Astrīda Bētere, mākslinieciskie vadītāji Edīte Dauškane, Sandra Oto un Guntis Brutāns. Pasākumu organizē Apes pilsētas tautas nams, sadarbībā ar biedrību „Eiroreģions „Pleskava, Livonija”.

"Aicinu Apes novada ļaudis uz šiem dziesmas un dejas svētkiem. Īpaši aicinām bijušos dziedātājus un dejotājus un tos kuri gribētu mums pievienoties jaunajā sezonā!" saka I.Sāre.

Komentāri 7

uz to aju tiek spēlēts, lai nopelītu - gribi dabūt naudu, piesakies domē par organizatoru :D

pirms 10 gadiem, 2010.06.10 09:06

...

...tikai žēl,ka pasākums daudziem atņēma vienkāršu Līgo nakts balli...

pirms 10 gadiem, 2010.06.09 22:17

forši

Malači! Un forši ka kopā ar Alūksnes dejotājiem, dziedātājiem... Lai jauks pasākums!!!

pirms 10 gadiem, 2010.06.09 20:30

kļava

o, tagad katrā novada pagastā būs savi mazie dziesmu un deju svētki. naudas tak jau pietiek, lai sponsorētu režisorus un mākslinieciskos vadītājus. Urā! "Katram pagastam-savus dziesmu svētkus!"

pirms 10 gadiem, 2010.06.09 16:00

Kultūra