Apē sākas „Ideju ielas” darbnīcas

Sākot ar šodienu, „Ideju ielā” (Apes tautas nama telpās) notiks radošās darbnīcas. Tās organizē biedrība „Radošo ideju centrs”, kas interesentus aicina pulcēties ik darba dienu laikā no pulksten 12.00 līdz 19.00.

„Ar tādu mērķi mēs telpas arī remontējām – lai būtu vieta, kur ikdienā nākt un darboties,” skaidro biedrības „Radošo ideju centrs” pārstāve Aiva Zīle. Viņa uzsver, ka radošajās darbnīcās var piedalīties ikviens interesents, kuram ir vēlme apgūt kaut ko jaunu vai pilnveidot jau esošās prasmes.

Katra darba diena būs atvēlēta citai tēmai. Šobrīd plānots, ka pirmdienas būs veltītas kulinārijai un galda kultūrai, otrdienas – floristikai, trešdienas – rokdarbiem (adīšana, tamborēšana, batikošana, aušana un tamlīdzīgi), ceturtdienas – gleznošanai, bet piektdienas – filmām un lekcijām. Piektdienas būs arī tās dienas, kad telpas varēs izmantot ar biedrību nesaistītām nodarbēm.
A.Zīle norāda, ka nodarbību laiks nav ierobežots. Katru darba dienu laikā no pulksten 12.00 līdz 19.00 „Ideju ielā” uz vietas atradīsies kāds cilvēks, kurš izrādīs ekspozīciju un kura vadībā varēs apgūt attiecīgās dienas piedāvājumu. „Ja redzētais ieinteresēs, viņam būs iespēja sarunāt konkrētu laiku, kad atnākt un turpināt darbošanos,” saka biedrības pārstāve.

Lai gan radošās darbnīcas sākas jau šodien, A.Zīle atklāj, ka piedāvājums laika gaitā varētu mainīties. „Pirmās nedēļas noteikti darbosimies izmēģinājuma režīmā. Vēlāk jau varēsim sniegt detalizētāku piedāvājuma aprakstu – gan par pasniedzējiem, gan nodarbībām,” viņa apgalvo, piebilstot, ka radošās darbnīcas būs pieejamas līdz pat nākamā gada jūnijam.
Vairāk informācijas par „Ideju ielu” un radošajām darbnīcām var iegūt, zvanot pa tālruni 29206995.

Kultūra