Arī Alūksnē būs “Tumšas-gaišas dienas” 1

Alūksnes pilsētas tautas namā 8.decembrī pulksten 16.00 ar jaunu programmu, jaunu mūzikas albumu un jaunām dziesmām viesosies “Brīnumskapis”.

“Vēl tikai nesen diena bija garāka par nakti un nu ir otrādi. Tici vai ne - Ziemassvētkos atkal viss sagriežas kājām gaisā, gluži kā koncertizrādē “Tumšas-gaišas dienas”,” saka “Brīnumskapja” pārstāvis Uldis Dvinskis.

Viņš stāsta, ka šoreiz “Brīnumskapja” ceļojumā līdzi dosies Dakteri Klauni, kuriem nav šprices un zāļu, bet ir pilnas kabatas ar jokiem un kuri ir jaunie Kaķīša Laķīša draugi. “Dakteri Klauni palīdzēja visiem “Brīnumskapja” muzikantiem sadakterēt vēderus, kad tie muzikāli burkšķēja. Katram gadījumam hospitālis brauks līdzi, jo kurš zina, cik daudz var apēst piparkūku un Kāmja vienīgo draugu burkānu? Nav vērts runāt, jāmācās dejas un dziesmas, lai Ziemassvētkos varam dziedāt visi kā viens! Nu, protams, kopā ar mums - taviem muzikālajiem draugiem: Mācīto Kaķīti Laķīti, Mūzikas Skolotāju Andri, Komponistu, Meiteni Malvīni, Bundzinieku Lāci, Basģitāristu Rasiņu, Dakteriem Klauniem un Ceļojošo Hospitāli,”” saka U.Dvinskis.

Biļetes var iegādāties “www.bilesuparadize.lv kasēs! Bērniem biļetes jāiegādājas no 4 gadu vecuma.

Komentāri 1

Kultūra