Atklāj Eņģeļu egli 3

Atsaucoties ziedot.lv akcijai “Eņģeļi pār Latviju” Alūksnē pie administratīvās ēkas dzīvības kokos rotājas sirdsdāsnu cilvēku gatavoti eņģeļi.  Zīmīgi, ka ierastās Eņģeļu egles vietā šoreiz eņģeli sasēdušies tieši dzīvības kokā, jo eņģeļi ir dzīvības vēstneši.

Eņģeļu dzīvības koku rotā sociālās aprūpes centra “Alūksne”, Mārkalnes, Bejas, Jaunlaicenes, Pededzes pamatskolu, jauniešu kluba “Dreams and Teams”, pirmsskolas izglītības iestāžu “Saulīte”, “Pienenīte”, “Sprīdītis”, Natālijas Arājas no Zeltiņiem, Liepnas internātpamatskolas, Ziemeru un Strautiņu mazpulku, Alūksnes muzeja un NBS Kājnieku skola darinātie darbi.

Savukārt svētdien, 18.decembrī, pie Latvijas Nacionālās operas Rīgā, sākot jau no pulksten 10 rītā līdz pat vakaram notiks  labdarības akcijas „Eņģeļi pār Latviju” maratona noslēguma pasākums ar dziesmām, dejām un tirdziņu. Tirdziņā par ziedojumiem varēs iegādāties arī pensionāru biedrības “Sudrabs” (apvienojušies Pededzes, Mārkalnes, Strautiņu un Alūksnes pensionāri) adītos cimdus ar sarkanām sirsniņām

Vairāk foto šeit .

Komentāri 3

forši

Forši! Jo vairāk gaišuma, jo prieks par to!!!! Un īpaši jau Ziemassvētkos!

pirms 9 gadiem, 2011.12.16 17:09

Kultūra