Autofotoorientēšanās brauciens „Ražots Madonā” – 28.jūnijā

Ikviens noteikti ir dzirdējis par pēdējo gadu aizraujošāko atpūtu - AUTOFOTOORIENTĒŠANOS, kurā ir apvienotas uzreiz ČETRAS izklaides – braukšana ar auto, orientēšanās pēc kartes, fotografēšanās un ekspresekskursija pa interesantām un neparastām Latvijas vietām.

Pēc dažu gadu pārtraukuma 28.jūnijā autofotoorientēšanās atkal norisināsies Madonas, Cesvaines un Varakļānu apkārtnē.


„Ražots Madonā” – šāds nosaukums braucienam tiek dots tādēļ, ka šis posms ir 100% Madonas novada „produkts”. Gan posma organizatori – SIA „DigitalZOO, gan ārpakalpojumu sniedzēji ir Madonas novada mazie uzņēmēji. Pateicoties Madonas novada pašvaldības atbalstam, katra komanda, kas piedalīsies braucienā „Ražots Madonā”, saņems arī dāvanas no Madonas novada ražošanas uzņēmumiem un mājražotājiem.


28.jūnijā ikviens tiek aicināts pārbaudīt savas orientēšanās prasmes, 8 stundu laikā meklējot interesantākās, iespējams, daudziem pat nezināmas vai sen neapmeklētas tūrisma apskates vietas un dabas objektus. Pateicoties aktīvai tūrisma objektu saimnieku atsaucībai, dalībniekiem būs jāapciemo vairākus tūrisma objektus un jāveic tajos interesanti papilduzdevumi.


Brauciena laikā komandām būs jāatsvaidzina arī skolas matemātikas zināšanas, jānobrauc leģenda, jāpiedalās fotomedībās Madonā un jāveic kāds neparasts uzdevums, par kuru tiks paziņots sacensību dienā.


Beigās uzvarēs komanda, kura būs ieguvusi visvairāk punktu un nobraukusi visīsāko maršrutu.


Starts"Smeceres krogā" .


Finišs – saimniecībā „Bieles” Ļaudonas pag., Madonas novadā. Pēc finiša visiem dalībniekiem būs iespēja nobaudīt uz ugunskura vārītu zupu, apskatīt dzīvnieku sētu, atpūsties, nogaršot un iegādāties lauku labumus, kā arī pašiem uzcept šašliku un bez maksas palikt pa nakti teltīs. Sīkāka informācija par finiša vietu www.spirale.lv


Pasākuma norise:


Sestdiena, 28.jūnijs


9:00 – 09:40 reģistrācija


09:45 dalībnieku sapulce


10:00 pirmā auto starts


18:00 pirmā auto finišs


Otrdiena, 1.jūlijs
18:00 neoficiālo rezultātu publicēšana interneta portālā www.autofotoorientesanas.lv


Trešdiena, 2.jūlijs
12:00 oficiālo rezultātu publicēšana interneta portālā www.autofotoorientesanas.lv


Lai piedalītos, nepieciešama komanda no vismaz 2 cilvēkiem, vieglais automobilis, digitālais fotoaparāts, ceļu karte „Austrumvidzeme/Ziemeļlatgale”. GPS iekārtu izmantošana sacensību laikā nav atļauta.


Pieteikšanās braucienam sacensību mājaslapā www.autofotoorientesanas.lv.

Kultūra