Bezmaksas Mārtiņdienas pasākums Gulbenes – Alūksnes bānītī

6.novembrī 12.00 Gulbenes – Alūksnes šaursliežu dzelzceļā pie Gulbenes depo (Viestura ielā 12) notiks Mārtiņdienas ieskaņas pasākums un tirdziņš.

Viesus priecēs kapela „Meldiņš” un  folkloras kopa „Lubāna”, būs jautras spēles un atrakcijas, papildus būs iespēja vizināties ar rokas drezīnu un motordrezīnu. Īpašo Mārtiņdienas svētku atmosfēru palīdzēs nodrošināt mājdzīvnieciņi – trusīši un kaziņas.
Pie Gulbenes depo notiks arī Mārtiņdienas tirgus, kurā varēs iegādāties amatniecības izstrādājumus, mājražotāju produkciju, dažādus dzīvnieciņus un citus labumus. SIA „Gulbenes – Alūksnes bānītis” Sabiedrisko attiecību speciāliste Marina Deļikatnaja – Buša aicina arī citus tirgotājus ar savām precēm no tuvienes un tālienes pieteikties Bānīša Mārtiņdienas tirgum.

Piedalīšanās pasākumā gan apmeklētājiem, gan tirgotājiem būs par brīvu. Savukārt brauciens ar motordrezīnu maksās 1,00 Ls un brauciens ar rokas drezīnu – 0,50 Ls.

Sliktu laikapstākļu gadījumā pasākums (tirgus, mūzika, spēles) ierobežotā apjomā notiks iekštelpās.

Pēc vēlmēm būs iespēja izbraukt ar Bānīti ikdienas reisa ietvaros plkst. 13:00 no Gulbenes stacijas. Tos, kuri nevēlēsies braukt visu ceļu līdz Alūksnes stacijai pie Stāmerienes stacijas sagaidīs speciāls pasažieru autobuss, kas atvedīs braucējus atpakaļ uz Gulbenes staciju. Autobusa biļeti varēs iegādāties vilcienā.

Kultūra