Bezmaksas nometne vietējiem un ārzemju latviešu diasporas bērniem 1

Kopš seniem laikiem cilvēku vada tieksme pēc zināšanām, sacensībām un piedzīvojumiem. Jau Senās Romas laikā cilvēki ir nodarbojušies ar pašizglītošanos, rīkojuši sporta sacensības, devušies ekspedīcijās un karagājienos, lai izzinātu un iekarotu jaunas zemes. Arī mūsdienu pasaulē, neskatoties uz ātro dzīves ritmu, šis piedzīvojumu meklētāja gars nekur nav pazudis. Tādēļ aicinām  pieteikties savam reālajam piedzīvojumam.

Ja esi sasniedzis jau 8 gadu vecumu un esi gatavs reālam piedzīvojumam ar gulēšanu teltī, braukšanu ar laivām, darbošanos radošajās darbnīcās, iešanu rotaļās, piedalīšanos kārtīgā peintbola kaujā, ekspedīcijās/ misijās, militāro piedzīvojumu dienās un vēl daudz kur citur, piesakies kādā no mūsu vasaras nometnēm. Ja vēlies, lai sarīkojam trakulīgāko un neaizmirstamāko tavas dzimšanas dienas vai skolas izlaiduma ballīti, piesakies!

Ja esi jau pieaudzis "bērns" un draugu lokā vēlies izrauties no ofisa un pavadīt piedzīvojumiem bagātu nedēļas nogali ar saviem studiju, klasesbiedriem, braucot ar laivu pa upi, piedaloties dažādās sacensībās vai saliedēšanas pasākumos, kārtīgi izkaroties paintbola laukumā, vēlies piedzīvot aizraujošas kāzu vai pirmskāzu atrakcijas, piedzīvot baiļu faktoru, militāro treniņu, vai iesvētības, gaidām arī tavu pieteikumu.

Ja esat nopietns kolektīvs - uzņēmums, banka, pašvaldība vai cita valsts iestāde - un esat noilgojušies pēc komandas veidošanas pasākuma, grandiozām sporta spēlēm ar netradicionāliem un tradicionāliem sporta un citu aktivitāšu veidiem, piesakieties laikus, un jūs saņemsiet atmiņā vispaliekošāko pasākumu.

Neatsaki sev! Reāls piedzīvojums tevi jau gaida...

Tiekamies pasākumos..

Komentāri 1

Juris

Es arī savus bērnu pieteicu uz šo nometnei- jo zināju, ka šīs nometnes ir augstvērtīgas- mani abi bērni Matīss un Ieva jau trešo gadu dodas uz šo nometni!

pirms 6 gadiem, 2014.08.06 20:35

Kultūra