Būs kāzu floristikas konkurss 2

Smiltenes novada muzejā, Mēru muižā, 30.oktobrī tiks gaidīti floristi no visas Latvijas. No agra rīta sāksies dalībnieku reģistrācija, bet pulksten 14.00 - pasākuma atklāšana. No pulksten 15.00 noritēs konkursa dalībnieku gatavoto kāzu pušķu, kāzu auto dekoru un galda dekoru demonstrēšana, pulksten 17.00 paredzēta apbalvošana.

Konkursa devīze - esi dzejnieks, taisi no nekā! Tas nozīmē, ka visiem darbiem jābūt gatavotiem no maksimāli lētiem, dabā sameklējamiem materiāliem. Pasākuma organizatore Ina Rubene  saka, ka konkursa mērķis ir pierādīt, ka no dabā pieejamiem materiāliem ar izdomu var panākt maksimālu vizuālo un saturisko efektu.

Pasākuma uzdevums ir arī veicināt floristu komunikāciju un radošo sadarbību. Pasākuma laikā būs skatāma kāzu fotogrāfiju izstāde, saticīgo pāru godināšana, Launkalnes folkloras kopas mičošanas uzvedums, Smiltenes pagasta sieviešu ansamblis dziedās dziesmas par mīlestību, uzstāsies folkloras kopa "Rota" no Valmieras.

Visi pasākuma dalībnieki sēdēs pie pašu klāta kāzu galda.

Komentāri 2

Ina

30. oktobrī Smiltenes novada muzejā Mēru muižā gaidīts ikviens apmeklētājs. Floristi īpaši tiek uzrunāti, jo viņi palīdzēs padarīt svētkus krāšņākus un pirms lielajiem Ziemssvētku darbiem izmantos iespēju tikties ar kolēģiem. Ceram, ka dalībnieku būs gana daudz un skatītājiem būs interesanti. Laipni lūgti!

pirms 9 gadiem, 2011.10.20 14:52

?

vai šis pasākums domāts arī parastiem skatītājiem, vai tikai floristiem ?

pirms 9 gadiem, 2011.10.20 12:38

Kultūra