Būs pirts sacensības 7

1.martā visi pirts cienītāji aicināti uz Ilzenes pagastu, kur pirmo reizi notiks atraktīvas sacensības “No pirts uz pirti”. Neparasto orientēšanās sacensību uzdevums būs apmeklēt vairākas pirtis pagasta teritorijā un veikt pirts saimnieku piedāvātos uzdevumus un atrakcijas.

Ideju rīkot šādas sacensības organizatori guvuši Igaunijas pilsētā Otepē, kur līdzīgas sacensības tiek organizētas jau piekto gadu. “Sacensību ideja mūs ļoti ieinteresēja. Pasākumā guvām ļoti daudz emociju, tāpēc nolēmām tās nodot arī mūsu pagasta iedzīvotājiem un viesiem, organizējot līdzīgu pasākumu. Apspriežoties secinājām, ka Ilzene ir pat ļoti piemērota vieta šādam pasākumam, jo mums ir diezgan daudz pirtiņu. Mums par prieku idejai atsaucās 11 pirtnieki. Kuri tie ir, neatklāsim līdz pat sacensību sākumam, lai saglabātos intriga. Katras pirts saimnieki būs sagatavojuši aizraujošus uzdevumus, piemēram, lēkšanu āliņģī. Saimnieki ir ideju pārbagāti, un jāteic, ka visi kopā strādājam kā viena liela komanda. Patiesībā tieši uz pirts saimnieku pleciem gulsies lielākā atbildība,” stāsta Ilzenes sporta darba organizatore Aira Vērse.

Lai arī organizatori nedaudz riskējuši, rīkojot tik specifisku pasākumu, interese par to jau ir. Lielākā interese esot gan no kaimiņu pagastu iedzīvotājiem. “Ļoti ceru, ka arī ilzenieši novērtēs ideju un būs kopā ar mums šajā pasākumā,” saka A.Vērse.
Sacensības 1.martā pulksten 12.00 sāksies centrā “Dailes”. Tām līdz 26.februārim jāpiesakās pa e-pastu “[email protected]” vai pa tālruni 29344871 (Aira), nosaucot komandas nosaukumu un dalībnieku vārdus. Nolikums paredz, ka komandā jābūt četriem dalībniekiem, no kuriem vismaz vienai jābūt sievietei, kā arī pārvietošanās notiks personiskajos transportlīdzekļos. Pašiem jānodrošinās ar dvieļiem, halātiem un čībām. Interesanti, ka dalībnieki apmeklētās pirtis arī vērtēs, tādējādi tiks noskaidrota Ilzenes pagasta iecienītākā pirts.

Komentāri 7

Sv'eta

Ļoti labi izklausās,noteikti būs labi! Lai izdodās!

pirms 7 gadiem, 2014.02.21 08:55

Al

Jā, būtu laba lieta :))))))

pirms 7 gadiem, 2014.02.21 13:23

?

Kurš garantē higiēnas prasības šīm 11 nezināmajām pirtīm?

pirms 7 gadiem, 2014.02.24 11:34

bacilis

ja baidies, nepiedalies!
bailīgajiem vienmēr viss kas pieķeras, pat pa ielu ejot

pirms 7 gadiem, 2014.02.24 15:00

malachi

Viņi ir pat iemācījušies daļēji novilkt drēbes pirms kāpšanas baļļā.

pirms 6 gadiem, 2014.02.27 17:04

Kultūra