Būs vokālo ansambļu sadziedāšanās 2

Vokālie ansambļi 13.janvārī aicināti pulcēties Ilzenes pagasta sporta, kultūras, interešu izglītības un mūžizglītības centrā “Dailes”.

Tur pulksten 19.00 sāksies vokālo ansambļu sadziedāšanās – karaoke. Ilzenes sieviešu vokālā ansambļa vadītāja Olīvija Jēģere atklāj, ka šāds pasākums “Dailēs” notiks jau otro gadu pēc kārtas. Tā kā koncerts būs “melnajā piektdienā”, šoreiz akcents būs likts uz dziesmām par skaitļiem un dienām. Dziesmu starplaikos paredzētas dažādas jautras izdarības, kas saistītas ne tikai ar “melno piektdienu”, bet arī 2012.gada kā Melnā Pūķa gada sagaidīšanu. Pasākumā gaidīti būs ne tikai pašmāju vokālie ansambļi, bet arī viesi no Alūksnes novada kaimiņu pašvaldībām.

Komentāri 2

Marija

Super apsveicu, tā tik turēt ;)
Vēlējos pabrīdināt par J.Ludženieka ansambli "Dominante", kurā noteikti neiesaku iet, jo maksa ir par augstu un kvalitāte zema, koncertu prakstiski vispār nav - vienkārši padziedāt jau var arī dušā, jo vokālā attīstība nenotiek. Pluss par visu augstāk minēto vēl jāmaksā 15,-Ls, lai padziedātu aukstās telpās. Tiešām reizēm nesaproti par ko maksā!

pirms 9 gadiem, 2012.02.01 16:26

Drausmīgi veca bilde Ilzenes ansamblim!

Kādi ansambļi piedalīsies?

pirms 9 gadiem, 2012.01.09 13:11

Kultūra