Ceturtdien Alūksnē "Turaidas Rozes" koncerts

Pagājušā gadsimta 80. gadu Latvijas estrādes mūzikas simbols – ansamblis “Turaidas roze” savas Vislatvijas turnejas ietvaros 9.decembrī 19.00 sniegs koncertu arī Alūksnes pilsētas tautas namā.

Grupas “Turaidas Roze” simbols ir tā dziedošais duets – Olga Rajecka un Uģis Roze. Viņu izpildījumā skatītāji redzēs un dzirdēs tādas Imanta Kalniņa dziesmas kā “Nelaid, māte, bērnus mežā!”, “Apvij rokas”, “Kas dzīvo tanī pusē”, “Buramdziesmiņa”, un daudzus citus šī leģendārā komponista skaņdarbus. Kopā ar Uģi un Olgu uz skatuves būs arī ansamblis “Turaidas Roze” – Aivars Gudrais, Modris Laizāns, Juris Kristons un Juris Helvigs. Tērpus koncertturnejai veido Elita Patmalniece, bet koncerta skatītājiem būs iespēja redzēt arī grupas leģendārākos video un fotomateriālus, kas plašākai publikai līdz šim nekad netika demonstrēti.

Par godu turnejai grupa 2010. gada vasarā ir ierakstījusi vairāku savu populārāko hitu jaunās versijas, no kurām pirmā – “Nelaid, māte, bērnus mežā” klausītājiem tika piedāvāta vasarā, bet otrais skaņdarbs – “Kas dzīvo tanī pusē” radiostacijās nonāks šajās dienās.

Piedalies konkursā šeit un saņem biļetes uz “Turaidas Rozes” koncertu Alūksnē.

Kultūra