Darbu sāks Ziemassvētku dāvanu darbnīca 3

Sestdien, 5.novembrī, rokdarbu salonā “Zelta pavediens”, Alūksnē, sāksies Ziemassvētku dāvanu darbnīcas. 

Turpmāk tās notiks katru sestdienu līdz pat Ziemassvētkiem, tos, kas vēlas darboties, gaidot laikā no pulksten 10.00 līdz 13.00. Alūksnes novada sieviešu apvienības “Katrīna” vadītāja Daiga Sliņķe atklāj, ka šo darbnīcu mērķis ir slepeni no tuvinieku un draugu acīm pagatavot mīļas dāvaniņas – adītas, tamborētas, tapotas, filcētas, pērļotas un citās tehnikās darbinātas šalles, zeķes, cepures, kaklarotas, auskarus un cita veida lietas, ko izmantot dāvanām svētkos. “Svarīgi būtu piedalīties tieši pirmajā tikšanās reizē, jo tad tiks izlemts ieceres tālākais liktenis gandrīz divu mēnešu garumā,” viņa uzsver. Pirmajā reizē dalībnieki aicināti ierasties ar piezīmju bloknotiem un pildspalvām. Par pārējās nodarbībās nepieciešamo plānots vienoties pirmās tikšanās laikā. 

Komentāri 3

....

ja tik svarīgi piedalīties pirmajā tikšanās reizē, tad gan varēja informācija būt ātrāk! :(

pirms 9 gadiem, 2011.11.05 10:58

Ja

nemaldos, tad uz Tirgotāju un L.Ezera ielas stūra, tai pašā mājā, kur kurpnieks, tikai ieeja no ielas puses, iepriekš tur bija "humpalas" un sen arī dārzeņu veikals

pirms 9 gadiem, 2011.11.04 11:51

Rokdarbniece

Kur atrodas šis salons "Zelta pavediens"? Varēja būt kaut kāda kontaktinformācija, jo info ievietots tikai dienu pirms pasākuma.

pirms 9 gadiem, 2011.11.04 10:32

Kultūra