Demonstrē tērpus „Valletā”

Tirdzniecības centrs „Valleta” sestdien atzīmēja savu trešo dzimšanas dienu, par godu kam rīkoja arī jubilejas modes šovu. Tajā starp 18 modeļiem piedalījās arī alūksnietes Elvīra Kristovska un Paula Griščenko.

Tirdzniecības centra „Valleta” mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja Aiva Logina norāda, ka konkursā saņēma vairāk nekā 100 vidzemnieku pieteikumu ar vēlmi jubilejas dienā kāpt uz skatuves un demonstrēt „Valletas” veikalu tērpus un aksesuārus svētkiem, sportiskām aktivitātēm, ikdienai, taču modes šovā piedalījās 18 vidzemnieki no Valmieras, Gulbenes, Alūksnes, Alojas, Cēsīm, Salacgrīvas un Smiltenes. Modes šovu veidoja stiliste Signe Valtere, kas bija patīkami pārsteigta par plašo sortimentu reģionālajā tirdzniecības centrā, ko iecienījuši arī daudzi alūksnieši kā iepirkšanās vietu.

E.Kristovska un P.Griščenko atzīst – piedalīšanās modes šovā bijis kas jauns un neierasts, bet interesants. Atsaukties aicinājumam Elvīru rosināja draudzene, bet Paulu – kaimiņiene. „Noteikti gribējās izmēģināt, jo man patīk piedalīties dažādās stila pārvērtībās. Diena bija ļoti piepildīta ar dažādiem notikumiem - apģērbu izvēle no „Valletas” veikaliem kopā ar stilisti Signi Valteri, make-up, frizieris un pats šovs. Šovā ieguvu arī jaunus draugus no modeļu vidus, jo atlasīti bija cilvēki no dažādām pilsētām. Lielākais ieguvums ir, ka ar katru reizi, piedaloties šādos pasākumos, iemācies pārvarēt uztraukumu un arvien labāk pasniegt sevi plašai publikai,” domā sešpadsmitgadīgā P.Griščenko. Bet septiņpadsmitgadīgā E.Kristovska pēc dalības šovā secinājusi, ka modeles darbā ir pilnībā jāpaļaujas uz stilistu, arī tad, ja pašam kādas lietas nešķiet pierastas. „Ja būtu iespēja, labprāt piedalītos šādā avantūrā vēlreiz, turklāt tirdzniecības centrs ir mājīgs,” saka Elvīra.

Atzīmējot jubileju, „Valleta” izvērtējusi arī savus finanšu rādītājus. A.Logina uzsver – apgrozījums šogad palielinājies par 12 procentiem, atvērtas dažādas jaunas tirdzniecības vietas un „Valleta” joprojām ieņem stabilu pozīciju Vidzemes reģionā kā iecienītākais tirdzniecības centrs. „Valletas” direktore Sigita Švarca norāda - reģionālais tirdzniecības centrs ļauj vidzemniekiem „Valletas” tirdzniecības vietās iepirkties lētāk un izdevīgāk, turklāt reģionā tiek nodrošināts līdzvērtīgs sortiments galvaspilsētā esošajiem tirdzniecības centriem. Šobrīd „Valletas” esošajās tirdzniecības vietās strādā aptuveni 400 darbinieku, līdz ar to arī nodokļi neaizplūst uz galvaspilsētu un tiek novirzīti tieši Vidzemes reģiona attīstībai.

Kultūra