Ditas Balčus teātra viesizrāde bērniem "Vai pagaršot?" Alūksnē

22. novembrī pl.13.30 Alūksnes kultūras centrā notiks muzikāli teatrāla spēle "Vai pagaršot?" uz kuru aicinātas ģimenes ar bērniem, lai pagaršotu pasauli un svinētu to, ka esam dzīvi.

Vai tev kādreiz ir gribējies pakavēties vasarā ilgāk? Spēlēt spēli "Kas, ar ko, kur, ko darīja un ko citi par to teica?"? Vai jebkad esi dzirdējis kā skan dārzeņi? Varbūt bieži esi vēlējies uzbūvēt laimes mašīnu? To visu un daudz ko citu šī izrāde piedāvā piedzīvot.

Izrādi veidojusi režisore Dita Balčus, iedvesmojoties no Reja Bredberija romāna "Pieneņu vīns". Tajā kopā savijušās dažādas, mazas vasaras ainiņas, ko skatītāju acu priekšā izspēlē aktieri Egija Silāre, Māris Bezmers un mūziķe/komponiste Elizabete Balčus. Elizabetes radītajai mūzikai izrādē ir ļoti svarīga loma - tā ir avangardiski elektroniski teatrāla nākotnes mūzika, kuru dažbrīd, atskaņo pat uz dārzeņiem.

Uz izrādi aicināts ikviens, kurš vēlas ļauties iesaistīties, līdzdarboties vai vienkārši būt klāt stāstītajos stāstos, kopīgi mazliet padauzīties un izgaršot priecīgos, smieklīgos un arī bēdīgos dzīves notikumus.

Biļetes pieejamas Alūksnes kultūras centra un "Biļešu paradīzes" kasēs.

Kultūra