Dzied „Gaujienas Cālis - 2012”

24.martā Gaujienas tautas namā saposušies mazie solisti piedalījās mazo vokālistu konkursā „Cālis - 2012”.

Konkursu atklāja Alise Lūse - 2011. gada Gaujienas un Apes novada „Skanīgākais cālis”. Šogad konkursā piedalījās tikai četri „cālīši”: Marta Kalniņa, Rauls Pakalns, šie cālīši jau piedalās trīs gadus pēc kārtas, bet pirmo reizi uz skatuves kāpa Alise Patrīcija Savicka un Ēriks Strazdiņš.

 

Mazo solistu sniegumu šogad vērtēja skatītāji, neskatoties uz to, ka dalībnieku konkursam bija maz, skatītāji un līdzjutēji bija kuplā skaitā.

Konkursu uzsāka pati drosmīgāka dalībniece Marta Kalniņa ar dziesmiņām ''Vai tā mana vaina bija” un „”Balta, balta kleitiņa”, skolotāja Iva Harkina. Alise Patrīcija Savicka dziedāja par „Sniegavīru snīpi” un „Maza, maza meitenīte”, skolotāja Inga Ruka. Rauls Pakalns

dziedāja „Kur pelīte, tu, tecēsi!“ un „Hei, saulīte!”, skolotāja māsa Ance, bet koncertmeistare mamma Dagnija Pakalne. Ance Pakalne ir 2010.gada Gaujienas un Apes novada „Skanīgākais cālis” un konkursu noslēdza Ērikas Strazdiņš ar dziesmiņām „Bučiņa” un „Kumeliņi, kumeliņi”, skolotāja Inga Ruka.

Pasākuma noslēgumā - prieks, aplausi, smaidi, ziedi dāvanas, labi vārdi, kas iedrošina tālākām gaitām, ne tikai pašus bērnus, bet arī vecākus un skolotājus.

Bet uz noslēguma dziesmu „Cip, cip, cālīši” skolotājus nodziedāt aicināja pasākuma vadītāja Laima . Apes novada konkursā Trapenē 14.aprīlī piedalīsies M.Kalniņa, R.Pakalns un Ē.Strazdiņš. Lai veicas konkursā!

Paldies pasākuma skatītājiem par atbalstu mazajiem solistiem un mums pasākuma veidotājiem.

Vairak foto šeit

 

Kultūra