Dziedāja Aija Andrejeva sniegs koncertu Vecgulbenē 7

8. decembrī, Vecgulbenes muižā, plkst. 18:00 dziedātāja Aija Andrejeva pārsteigs un iepriecinās Vecgulbenes iedzīvotājus ar savu emocionālo, krāsaino un enerģiju pārpildīto koncertuzvedumu "Grāmatzīme".

Vecgulbenes muižā klausītājiem būs iespēja dzirdēt koncertuzveduma stāstu, kuru veido gan dziesmas no nupat klajā nākušā Aijas Andrejevas albuma Grāmatzīme, gan klausītāju jau iemīļotas no dziedātājas repertuāra. Koncertuzvedumā piedalās Aija Andrejeva un pavadošā grupa Kristapa Krievkalna vadībā.

Biļetes uz koncertuzvedumu 8. decembrī, plkst. 18:00, Vecgulbenes muiža var iegādāties jau no šodienas visās "Biļešu Paradīzes" tirdzniecības vietās vai mājas lapā www.bilesuparadize.lv, kā arī Vecgulbenes muižā (tālrunis uzziņām +371 28616810).

Kā raksta Jegors Jerohomovičš (Žurnāla „Izklaide"redaktors): „Aijas priekšnesumā visu nosaka tikai un vienīgi viņas pašas impulsivitāte - no mākslinieces nevar novērst skatienu pat tajos brīžos, kad mūzika neatstāj pietiekami spēcīgu iespaidu. Ar savu ķermeņa valodu viņa "vizualizē" katru skaņdarbu. Kompozīcijām piemeklēti gaumīgi aranžējumi, kas nav banāli un formāli. Piemēram, 70. gadu trimdas latviešu grupas Alva dziesmu Ja tik būtu..., kas tika iekļauta Aijas albumā Dvēselīte, koncertā "caurdur" sintezatoru skaņas Žana Mišela Žāra gaumē. Mūziķes atpazīstamības zīme ir arī balss, kurai ir tik daudz krāsu - bērnišķīga, rotaļīga, kraukšķīga, jutekliska, roķīga, liriska. Aijai ir kaut kas no Olgas Rajeckas, tādi neatkārtojami skatuves instinkti. Viņas balss un enerģētika līdzinās arī amerikāņu draiskulīgajai popzvaigznei Pinkai. Koncerta noslēgumā Aija izpilda dziesmu Me and Bobby McGee no Dženisas Džoplinas repertuāra - viņas balsij pakļaujas arī soulmūzika, blūzs un improvizācija. Latviešu klausītājiem Aijas balss ir īpaši tuva, jo tajā ieskanas gan laikmetīgums, gan tautiskums. Skatītāju virzienā viņa izstaro pozitīvas vibrācijas, kuras pati dēvē par laimes pilieniņiem. Piecas zvaigznes!".

 

Komentāri 7

INGA

forši, es arī gribu redzēt šo koncertu un vēl pietam tādā skaistā vietā.

pirms 9 gadiem, 2012.10.21 10:10

mīļums

Varu apgalvot, ja šis koncerts reklamētos Alūksnē, tad būtu vesela mēslu čupa virsū dziedātājai ar domu: kas to sūdu ies klausīties!!!!!!!!!!
Jauki, ka ir tāds koncerts Vecgulbenē, brauksim, baudīsim, bet nevajag ''pieķēzīt'' māju kurā paši dzīvojam! Tas par dažiem komentāriem.

pirms 9 gadiem, 2012.10.20 11:38

hai

kur tad, tajā sūda šķūnī smieklīgs tu esi milēnijum:)

pirms 9 gadiem, 2012.10.20 08:59

Ginta

Iesaku aiziet un apskatīties. Man ļoti patika.

pirms 9 gadiem, 2012.10.18 17:59

Kultūra