“Dziedošajās ģimenēs” atkal Krūmiņi 5

Krūmiņu ģimene no Alūksnes atkal piedalīsies LNT šovā “Dziedošās ģimenes” - televīzijas ekrānos viņus varēsim vērot jau šosvētdien, kad uz skatuves Krūmiņi kāps kopā ar Sprukuļu ģimeni no Viļakas.

“Septiņas ģimenes, kas pašlaik šovā vēl piedalās, no iepriekšējo divu gadu dalībniekiem ir izvēlējušās ģimenes, kuras viņiem palīdzēs sagatavot un izpildīt priekšnesumu.

 Mums loze ir kritusi no Sprukuļu ģimenes Viļakā. Sprukuļu ģimene vēlas izpildīt tautasdziesmu – šādu priekšnesumu arī gatavojam, bet kuru dziesmu tieši – tas lai paliek noslēpums līdz svētdienai,” stāsta Krūmiņu ģimenes tētis Zigmārs un rosina alūksniešus vērot uzstāšanos. „Daudzi ir atzinuši, ka šogad šovu vairs neskatās, jo nav ģimenes no sava novada, tādēļ aicinām šajā svētdienā atkal būt kopā,” viņš saka. Z.Krūmiņš atklāj, ka uz skatuves kāps Krūmiņu ģimene pilnā sastāvā. “Atkal ir patīkama rosība, veram vaļā skapjus, sazvanāmies ar draugiem un paziņām, kas mums palīdz sagatavoties priekšnesumam – sirsnīgs paldies viņiem visiem par to! Un Sanitai Eglītei, kura mums atkal palīdz ar režiju,” saka Z.Krūmiņš.

Komentāri 5

anna

Malači, priekšnesums bija ļoti labs, pat Katei patika!

pirms 9 gadiem, 2011.10.18 11:51

Kultūra