Esi Zaķis? Brauc „pa zaķi” ar Gulbenes – Alūksnes bānīti 1

7. aprīlī Gulbenes – Alūksnes bānītis sadarbībā ar akciju sabiedrību „Pasažieru vilciens” organizēs Lieldienu sagaidīšanas pasākumu Papardes meža ielokā.

Līdzīgi kā citus gadus Bānītis aicina piedalīties tradicionālajās svētku izdarībās un atrakcijās. Bānīša Lieldienu zaķis kopā ar lielajiem un mazajiem viesiem aktīvi darbosies radošo zaķu darbnīcā. “Šūposimies, līksmosim, lai šajā vasarā knišļi un odi nelīp klāt. Līdzās tradicionālajiem Lieldienu rituāliem kā olu krāsošana un ripināšana, iesim rotaļās, piedalīsimies olu kaujās, dažādās spēlēs un kopīgi svinēsim gaismas un dzīvības uzvaru pār tumsu. Pavasara saulgriežu svinētājiem būs iespēja nobaudīt Lieldienu svētku maltīti Papardes mežā burvīgajā gaisotnē. Arī paši atpūtnieki var droši ņemt visu nepieciešamo pirmajam pavasara piknikam,” klāsta SIA „Gulbenes – Alūksnes bānītis” Sabiedrisko attiecību speciāliste Marina Deļikatnaja – Buša.

Par viesu nokļūšanu no Rīgas līdz Gulbenei rūpēsies AS „Pasažieru vilciens” , kas no Rīgas uz Gulbeni aties plkst. 8:29. Pēc ierašanās Gulbenē plkst. 12:16 tiks organizēta Gulbenes šaursliežu depo apskate, savukārt plkst. 13:00 Gulbenes – Alūksnes bānītis savus viesus vedīs uz Papardes dzelzceļa staciju, kur notiks Lieldienu sagaidīšanas svētki.
No Papardes stacijas uz Gulbeni bānītis izbrauks plkst. 15:55, bet AS „Pasažieru vilciens” reiss no Gulbenes uz Rīgu aties plkst. 17:10.

Lai piedalītos šajā pasākumā nepieciešama iepriekš pieteikšanās pa tālruņiem 20228884; 64473037 vai e-pastu [email protected].

Komentāri 1

omiite

gribētos ar mazbērniem aizbraukt uz Papardi...vai no Alūksnes būs kāds transports...atpakaļ arī?

pirms 9 gadiem, 2012.03.30 22:55

Kultūra