Floristikas darbi vēsta pavasari 4

Apes floristu grupa izdomu un meistarību veiksmīgi demonstrēja pirmajā floristu festivālā Gulbenē. Viņu veidoto vides objektu “Pavasara vēstneši” par labāko atzina floristikas skolas “Garaissils” eksperti, savukārt skatītāji par tīkamāko atzina vietējo floristu darbu “Zaķu Lieldienas”.

“Gulbene nav tālu, tāpēc nolēmām izmantot iespēju piedalīties festivālā. Ir interesanti parādīt savu vaļasprieku un paskatīties, kā strādā citi floristi. Ceram, ka mūsu darbs parkā priecē gulbeniešus un pilsētas viesus. Festivālā bija floristes no Salaspils un, protams, vairākas grupas no Gulbenes. Programmā bija arī seminārs par vides objektiem, ko vadīja floristikas skolas vadītāja Aija Žagariņa. Viņa ir mana skolotāja, kas deva daudz jaunas informācijas un ierosmes,” stāsta Apes floristu grupas vadītāja Dina Semjonova.

Festivāla tēma bija Lieldienas. Parasti ar tām saistās zaķi un cāļi, tāpēc apenietes nolēma atveidot pavasara vēstnešus – bezdelīgas. “Daļu darba gatavojām jau iepriekš, bet bezdelīgu namiņu veidojām festivāla laikā. Tiesa, uz Gulbeni aizbraucām tikai četras, bet Apē strādāja visas,” skaidro D.Semjonova. Tā bija pirmā reize, kad floristes darbojās ārpus savas pilsētas. Apē ir izveidojusies domubiedru grupa – astoņas floristes, kas reizi nedēļā tiekas, lai dalītos idejās, pieredzē un kaut ko iemācītos cita no citas. “Tagad auklējam idejas Pilsētas svētkiem, kuros, protams, ar floristikas darbiem piedalīsies mūsu radošā grupa. Uz tiem aicinām arī floristus no Gulbenes un citurienes,” saka D.Semjonova.

Komentāri 4

bēē

nav naudas un cilvēki tāpat neko nesapratīs.

pirms 9 gadiem, 2011.05.02 09:48

buu

kaapeec Aluuksnee neko taadu nevar uztaisiit???

pirms 9 gadiem, 2011.05.01 21:12

Kultūra