“Forte” gatavojas jubilejas koncerttūrei 2

Populārā Madonas deju mūzikas grupa “Forte” gatavojas pastāvēšanas 10 gadu jubilejas koncertiem un savu labāko dziesmu izlases „2001 - 2011” iznākšanai februārī.

Grupas mūziķis Jānis Kļaviņš informē, ka jubilejas gaidās “Forte” klausītāju vērtējumam nodod savu jaunāko dziesmu „Klubā”. Mūzikas autors ir J.Kļaviņš, teksta autors - pazīstamais dzejnieks Jānis Elsbergs. Dziesmas aranžējumu un skanējumu veidojis daudzsološais latviešu deju mūzikas producents Dween (gulbenietis Kaspars Dvinskis), kurš latviešu deju mūzikas aprindās sevi jau pierādījis ar producētajiem singliem.

“Runājot par šo sadarbību, jaunais singls ir veiksmīga kopdarba rezultāts. Mēs, grupas mūziķi, esam vienojušies arī par turpmāko kopīgo sadarbību,” saka J.Kļaviņš.

“Es redzu gaismā, es redzu tumsā, un es redzu tevi, redzu tavu deju vien” - šie jaunās dziesmas vārdi precīzi norāda „Fortes” daiļrades pamattēmas, kam puiši palikuši uzticīgi, arī iesoļojot nākamajā desmitgadē. Tā ir pozitīva deju mūzika jauniešu auditorijai - par meitenēm, draudzību, mīlestību.

Grupa „Forte” ir dibināta 2001.gadā un līdz šim laidusi klajā trīs studijas albumus. Vairākkārt grupa bijusi LNT mūzikas video šovu laureāte un nominēta gada balvām. Grupa koncertējusi ne tikai Latvijā, bet arī Krievijā un Īrijā. Par grupas populārākajiem hītiem uzskatāmas dziesmas „Ģevuški” („Meitenes”), ”Noč nad taboi” („Nakts pār tevi”), ”Neaizej”, piedaloties STA, ”Davno”, („Sen”), piedaloties Kristīnai Zaharovai, klausītāju iemīļotas arī dziesmas „Ja Tu gribi”, „Tur tālumā”.

Grupas sastāvs ir nemainīgs kopš 2006.gada, kad „Forti” pameta sākotnējais grupas solists Kaspars Maks.

Komentāri 2

es

Paldies par iespēju šeit arī noklausīties jauno dziesmu. Super! Fanošu par grupu "Forte". Ir gaisīga, viegla, dzīvesprieka nesēja.

pirms 9 gadiem, 2011.01.22 19:03

Kultūra