Gaidīs Lielajā tirgus dienā Mālupē

Sestdien, 8.oktobrī, visi tiek aicināti uz Mālupi. Tur no pulksten 10.00 līdz 13.00 laukumā pie Saieta nama notiks Lielā tirgus diena.

Mālupes pagasta pārvaldes organizētajā pasākumā apmeklētāji varēs nopirkt saimniecībā noderīgas lietas, kā arī dažādus rudens ražas labumus. Tos tirgos veikals “Dārzam, mājai un atpūtai”, kā arī Līvija un Silvis Samiņi no Alsviķiem. Ar lauku māju kūpinājumiem, kulinārijas un konditorejas izstrādājumiem tirgū piedalīsies SIA “Valrito” kafejnīca “Gustiņš”. Savukārt SIA “MŪ Siers” no Gulbenes novada piedāvās sierus, par kuru neparastumu mālupieši varēja pārliecināties jau vasarā  Līgosvētku meistardarbnīcu laikā.

Pašceptu maizi piedāvās Vilis Kļaviņš no Stāmerienas, savukārt Baiba Zelča no Annas – gaileņu un kaņepju sviestu. No pašmāju saimniekiem Mārtiņa Augstkalnieša, Marutas un Egona Gallu, kā arī Ivetas un Māra Zvejniekiem interesenti varēs iegādāties zivis, sivēnus, trušus un zosis. Piedāvājumā būs arī kārumi bērniem un smeķīgas lietas pieaugušajiem. Tirgus laikā darbosies piepūšamās atrakcijas un rudens darbnīcas, tiks piedāvāta iespēja pavizināties ar zirgu, ko organizēs Alita Meijere no Jaunannas. Par kulktūras programmu rūpēsies Jaunlaicenes muižas muzejs un folkloras kopa “Putnis”.
Lai sasildītos rudens drēgnumā, klātesošie varēs nogaršot īpašo Tirgus zupu un Ņipro dzērienu. Dienas izskaņā Saieta namā notiks balle ar grupu “Laikam līdzi” (pulksten 22.00).

Kultūra