Gatavojas jubilejai 4

Alūksnes tautas namā 20.aprīlī notiks tautas nama 85 gadu jubilejas lielkoncerts „Mūs vieno mājas”, kurā piedalīsies vairāki pazīstami mākslinieki, kas nākuši no Alūksnes. Savukārt 13.aprīlī uz tautas nama balli tiek aicināts ikviens kultūras darbinieks, kurš kādreiz ir strādājis Alūksnes tautas namā.

Alūksnes pilsētas tautas nama direktore Sanita Bērziņa stāsta, ka šajos gados tautas nams ir piedzīvojis dažādas pārmaiņas un nākamās sezonas prioritāte ir jauniešu, bērnu un viņu vecāku piesaistīšana. “Mēs gribam piesaistīt tautas namam jauniešus, jo jāatzīst, ka šo publiku ir visgrūtāk pieaicināt. Veidosim arī vairāk pasākumus viņiem un vecākiem ar bērniem,” informē S.Bērziņa.

Katrs tautas nama apmeklētājs foajē pie lielās zāles var redzēt dažādas ekspozīcijas. “Katru mēnesi kāds no tautas nama pašdarbības kolektīviem izveido kādu ekspozīciju, lai iepazīstinātu cilvēkus ar savu darbību. Šīs ekspozīcijas ļauj iepazīties ar  kolektīva vēsturi un arī gūtajiem panākumiem,” teic S.Bērziņa.

Viņa arī uzsver, ka tautas nams spēj piedāvāt kvalitatīvu kultūras programmu. “Esam gandarīti, ka spējam nodrošināt kvalitatīvu kultūras piedāvājumu. Tautas nams noslogojas pat sestdienās un svētdienās. Tas nozīmē, ka kultūras dzīve kūsā,” saka S.Bērziņa.

Alūksnes tautas nams 13.aprīlī aicina uz balli ikvienu tautas nama kultūras esošo un bijušo darbinieku, sadarbības partnerus, administrāciju un vadību. S.Bērziņa informē, ka šis pasākums ir slēgts, taču viņa aicina ikvienu kultūras darbinieku, kurš jebkurā laika posmā ir strādājis Alūksnes tautas namā, pieteikties līdz 12.aprīlim tautas namā vai telefoniski pa tālruni 64322833.

Savukārt 20.aprīlī pulksten 19.00 norisināsies Alūksnes pilsētas tautas nama 85 gadu jubilejas lielkoncerts „Mūs vieno mājas”, kuru apmeklēt varēs jebkurš interesents. Tajā piedalīsies: „Mirage Jazz Orchestra”, Anta Aizupe, Lauris Amantovs, Amanda Bašmakova, Līva Zariņa, Edgars Krūmiņš, Ieva Bistrova, Eva Mollere, Kaiva Mollere, Dainis Dobelnieks, Rita Staune, Zintis Žvarts, Romāns Vendiņš, Kārlis Tortūzis, Ilga Bērziņa, Kristīna Zaharova un Arnis Graps.

Visi mūziķi izpildīs savus skaņdarbus orķestra pavadībā. “Uzstāties šajā pasākumā ir patīkams uztraukums, gods un atbildība, jo mājiniekiem uzstāties ir visgrūtāk. Tautas namam novēlu nezaudēt māksliniecisko un kultūras garu, turpināt priecēt alūksniešus un pilsētas viesus ar krāšņiem un vērienīgiem pasākumiem,” saka K.Zaharova, kura uz koncertu pie mums brauks no Maskavas.
Alūksnes novada pašvaldības Kultūras un sporta nodaļas vadītāja, kultūras darba speciāliste Sanita Eglīte ir gandarīta par šo pasākumu, kurš pulcēs tik daudzus talantīgus cilvēkus. “Es vienmēr atsaucos uz Ināras Kravales teikto, ka arī mazā būdiņā rodas liela māksla. Šis koncerts būs tam kā apliecinājums, jo tik daudzi alūksnieši ir pazīstami Latvijā un ārpus tās robežām. Tautas namam ir izdevies saaicināt lielu daļu cilvēku, kuru vārdi neprasa komentārus,” viņa saka.
Biļetes uz koncertu var iegādāties iepriekšpārdošanā.

Komentāri 4

Piecitis

Varbuut kaads zin kam taa spicaa ideja radaas ar K/N projektu????Izteereeti 700 tuukstossi .........!!!!!!!!!!!

pirms 7 gadiem, 2013.04.10 09:25

Maija

Nu savu žulti varbūt varētu izgāzt tīrot sniegu!

pirms 7 gadiem, 2013.04.09 13:51

vai tas ar brilleem bildee nava Zvejnieks ? Vai tad liidaku naarsta sezona tuvojaas un to tirgoshanu sauks par darbu kultuuras laukaa ?????

pirms 7 gadiem, 2013.04.09 00:09

Kultūra