Gaujienā būs deju un popgrupu jaunrades festivāls

Gaujienā, Egļukalna estrādē, 4.jūnijā norisināsies mūsdienu deju un popgrupu jaunrades festivāls „Mēs dzīvojam". Festivālam līdz 28.maijam var pieteikties interešu izglītības iestāžu, skolu, kultūras iestāžu, deju studiju, neatkarīgu ansambļu, solistu, popgrupu un deju studiju jauniešu grupas no visas Latvijas.

Gaujienas tautas nama vadītāja Laima Poševa informē, ka pasākumā var piedalīties visu vecumu jaunieši – no pirmsskolas vecuma līdz vidusskolēniem.  “Galvenais festivāla mērķis ir dot iespēju jauniešiem parādīt savus talantus dziesmās un dejās. Festivālā visi dalībnieki un kolektīvu vadītāji varēs gūt jaunu pieredzi un iespējams, festivāls būs kā pamudinājums jaunas deju vai mūzikas grupas izveidei,” klāsta L.Poševa un piebilst, ka festivāla īpašais viesis būs grupas „Per” solists Pēteris Upelnieks.
Nolikums paredz, ka katra deju grupa festivālā var piedalīties ar diviem priekšnesumiem, bet popgrupa vai solists - ar divām dziesmām. Priekšnesuma ilgums deju grupām nedrīkst pārsniegt četras minūtes, muzikālajiem priekšnesumiem – sešas minūtes. Katras vecuma grupas labākie saņems skatītāju simpātijas balvas, bet visi festivāla dalībnieki – pateicības un sponsoru sarūpētas veicināšanas balvas.

Festivālu „Mēs dzīvojam” organizē Gaujienas tautas nams un tautas nama mūsdienu deju grupas ”Sīči”, „Sīči- 1”, „Sīči -2”un „Speed of time” vadītājas Daces Ķelpes vadībā. Plašāku informāciju par festivālu norisi var uzzināt pa tālruni 643 81600,  e-pastu [email protected].

Kultūra