Gaujienā koncertēs Jānis Paukštello

9.aprīlī Gaujienas tautas namā ar savu radošo vakaru – koncertu „ Tiem , Ko Mīlēsim Arvien ..." viesosies Jānis Paukštello.

"Dziesmas Jums, Vējam un Tev..." ir radošais vakars - koncerts, kurā skanēs Gaita Lazdāna un Raimonda Paula dziesmas, kā arī Jāņa Petera un Imanta Ziedoņa dzeja. Aktiera Jāņa Paukštello mīlestības darbs veltīts Latvijai un sievietei, tāpēc koncertā mākslinieks gaidīs visdažādākā vecuma sava talanta cienītājus, lai ar viņiem sarunātos dzejas un mūzikas valodā.

"Mēs nedzīvojam pasakā, visiem ir sarežģīta dzīve, un es jūtu, ka cilvēki ir izslāpuši pēc pozitīvām emocijām. Mans uzdevums – tās sniegt. Tas ir mīlestības darbs, un es esmu priecīgs, ka varu atļauties darīt to, kas man patīk," norāda pats Jānis Paukštello.

Pasākums ieplānots romantiskā un radošā gaisotnē . Jānis Paukštello ir sagatavojis interesantu programmu, kurā skanēs dziesmas un dzejas pērles ikvienai dvēselei. Tiks veidoti dialogi ar pieaugušo publiku un bērniem. Tieši tādēļ pasākums būs interesants visai ģimenei!
 
Kopā ar Jāni Paukštello koncertā piedalīsies Gaitis Lazdāns (taustiņinstrumenti , balss, perkusijas), pavadošā  sastavā dziedās Oranžā Kora meitenes – Inta Ļaksa un Olga Stupiņa.

Kultūra