Gaujienā notiks Samantas Tīnas koncerts 3

Gaujienas estrādes vasaras sezona 21.maijā pulskten 22.00 tiks atklāta ar telekompānijas "LNT" muzikālā šova "O Kartes akadēmija" pirmās vietas ieguvēju, šarmanto dziedātāju Samantu Tīnu.

Samanta ar jaunu sparu priecēs skatītājus un piedāvās krāšņu un neatkārtojamu šovprogrammu, kurā tiks atspoguļots stāsts par pašu Samantu Tīnu, par viņas veiksmēm, neveiksmēm, draudzību un mīlestību... Programmā ietilpst jau publikai plaši pazīstami hīti no šova „O! Kartes Akadēmija” un pavisam jaunas dziesmas.

Samantas Tīnas pirmā skatuve bija virtuves taburete, mikrofona vietā jaunajai māksliniecei derēja gan lecamauklas gals, gan mammas matu lakas pudele. Tagad tabureti nomainījusi lielā skatuve. Latvija spilgto tukumnieci Samantu Tīnu iepazina LNT muzikālajā realitātes šovā „O!Kartes Akadēmija”. Iepazina un pamazām iemīlēja. Samanta Tīna šovā noturējās līdz pat finālam un finālā par lielu pārsteigumu sev pašai... uzvarēja! Samanta Tīna aktīvi darbojusies mūzikā jau no 3 gadu vecuma, pirmais lielākais panākums – uzvara Tukuma pilsētas dziedātāju konkursā. Tieši tas 12 gadīgajai Samanta Tīnai lika saprast, ka viņas ceļš ir mūzika. Samanta Tīna veiksmīgi piedalījusies dažādos Latvijas un ārvalstu mūzikas konkursos, bijusi TV šova „Latvijas Talants 2008” fināliste, jau 15 gadu vecumā Samanta Tīna ierakstījusi pirmo albumu kopā ar poļu grupu „Etanis”, uzvarēja “Georgio Gregorio festival” konkursā Rumānijā. Tagad ugunīgā Samanta ir atgriezusies no Londonas, kur strādājusi ar profesionāliem pedagogiem.

Komentāri 3

Kultūra