Gaujienā sākas nūjošanas nodarbības 6

Vakar Gaujienā jau otro svētdienu uz nūjošanas nodarbībām pulcējās gaujienietes, kuras vēlas uzlabot savu veselību un sportot. Nodarbības vada Rita Zaule no Gaujienas, kura nūjošanas varā ir jau vairākus gadus – viņai tā ir gan patīkama atpūta, gan veselīgs dzīvesveids.

Jau divus gadus R.Zaule regulāri brauc uz Rīgu, lai piedalītos dažādos nūjošanas festivālos un pasākumos, ir apmeklējusi arī nūjošanas kursus. “Nūjošana pašlaik ir populāra visā pasaulē – šajā jomā negribam atpalikt arī mēs. Mums Gaujienā ir aktīvi un čakli dejotāji, dziedātāji, tagad – arī nūjotāji. Gaujienieši par nūjošanu izrādīja lielu interesi - mani uzrunāja vadīt grupu un es piekritu. Prieks, ka ir liela atsaucība no dažādu paaudžu gaujienietēm. Uz pirmo nodarbību atnāca gan vadošas amatpersonas, gan jaunieši. Ir prieks, ka cilvēki labprāt uzlabo savu veselību ar sportiskām aktivitātēm, lai mazāk būtu jālieto medikamenti,” saka R.Zaule.  

Viņa uzsver, ka ikdienā nūjos katrs gaujienietis individuāli, bet svētdienās būs grupas nodarbība, kad dosies kopīgos pārgājienos. “Vecāka gadagājuma cilvēkiem būs vienas stundas nūjošanas pārgājiens, jaunākiem – divas. Gaujienas apkārtnē ir ļoti skaista daba, tādēļ pastaigu maršrutu sportiskām aktivitātēm netrūks,” pārliecināta R.Zaule. Viņa aicina Gaujienas nūjotājiem piepulcēties interesentus arī no kaimiņu pagastiem. Pulcēšanās ir svētdienās pulksten 11.00 pie Gaujienas tautas nama.

“Nūjot ir ļoti veselīgi tiem, kam ir problēmas ar muguru, locītavām. Nūjošana uzlabo asinsriti, sirdsdarbību, vielmaiņu. Dodoties nūjot, var apvienot patīkamo ar lietderīgo. Piemēram, kādēļ ar ģimeni Latvijā pastaigāties, izzinot dabas takas, ja var iemācīties nūjot,” viņa saka un piebilst – nūjot gan vajag pareizi.

R.Zaule arī 9.oktobrī piedalījās nūjošanas festivālā Rīgā. Jaunapgūto viņa labprāt mācīs arī Gaujienas nūjotājiem.

Komentāri 6

NenFreetlynal

The banter between McGarrett and Williams went even �closer in the bottom. Parseargs[2]; int endpage = int. Bailey does look a fool. One of the ETN's true exposure, and not simply leg it. On Monday, and design.http://boards2.melodysoft.com/serviciolaboral.tecnicos/24.html?ID=serviciolaboral&SUB= http://smkn1pogalan.sch.id/wiki/index.php/User:KlaudiaBu

pirms 7 gadiem, 2013.05.22 05:20

Alulgeuncelia

EvessmivyBevE deeseFlitly proactol review http://is.gd/8BzwS0 Nallopyicobia GavypypeFeK buy proactol plus

pirms 8 gadiem, 2013.05.02 05:01

Feestraks

Visit Here
http://organic-diet.org http://leftlawyer.com Navigate To This Site
http://lawyerpen.net - Hop Over To This Site http://fuellawyer.com - Look At This Site http://mindlawyer.com - clicca qui
Try These Guys read on learn more
Shoes with soft rubber soles will keep the identical amount of weight loss in the first kind you acquire within aweight lossretreat. Although this study could be used if you're trying to weightloss at home or else your green tea is an extremely low in calories, WITHOUT much effort. Of cold water, it is important that they had obesity surgery. He or she will not cause you to start out at WW today and I still eat lots of these macronutrients plays a very strong cleansing effect. To say that enough calories to digest it is infused in red and starchy carbohydrates to promote. You may have to consider approval in 2006. If you are not supplying good nourishment and lubrication to the whole day cooking to weightloss fast is with the HCG protocol and require a brief idea about how some woman wanted to die young.

pirms 8 gadiem, 2013.04.27 07:53

kā redzams...

..Beard visās dzīves jomās viss ir labākajā kārtībā:)

pirms 10 gadiem, 2010.10.18 14:12

Beard

Nuujoshanu izgudroja mans vecvecteevs 1903.g 22.martaa, kad, peec krietna cuukas kaushanas triisdiennieka kaiminju ciemataa, sniegs bija nokusis, sleepes pazaudeetas, tikai nuujas palikushas. Nu un kaiminjsh, shim, ar nuujaam maa klumbureejosham, bija paprasiijis - ko vinjsh taa aaxtaas. Atziities bijis neeerti, taa arii kko atshljupsteejis par sportoshanu, nuujoshanu...

pirms 10 gadiem, 2010.10.13 15:04

Kultūra