Gribi "uzprišināt" savu garderobi? Izstāžu sabiedrība PRIMA-EXPO to piedāvā

Tikai 10 dienas - no 9. līdz 18.aprīlim - Skonto hallē (Rīgā, E. Melgaiļa ielā 1a) - 100% svaigs tirdzniecības projekts "BRAND STOCK".

 

Tagad, kad pavasaris ir atnācis, Tu taču noteikti ilgi stāvi pie skapja domājot - ko gan tagad vilkt mugurā? Ir vēlme uzvilkt ko jaunu, īpašu, kaut ko tādu, kas būtu tikai Tev...
Tagad ir labākais laiks, lai realizētu savus trakākos sapņus un pārsteigtu savus mīļos!

PRIMA EXPO Tev piedāvā unikālu izdevību, jau sākot ar šo nedēļu. Nāc un nopērc to, ko alksti visvairāk par patiesi labām cenām!

 

ĪSUMĀ varētu teikt - nāc un izvēlies sev labāko!

 

Tikai uz mirkli apstājies un iedomājies...

 

1. Nekur tālu nav jābrauc! BRAND STOCK notiek SKONTO hallē, E. Melngaiļa ielā 1, tepat Rīgas centrā. Ideāli piemērota vieta, lai bez bažām novietotu savu auto blakus esošajā automašīnu stāvvietā un pavadītu burvīgu dienu, apvienojot garderobes „uzprišināšanas" vajadzības ar patīkamu un vieglu izklaidi!


2. SKONTO halles 8000 kvadrātmetros pasaules pazīstamākie un ne tik ļoti pazīstami zīmoli, respektīvi - fantastiska iespēja izdarīt lielisku izvēli no lielās dažādības, kas tā vien ņirb gar acīm! Pazīstamāko zīmolu iepriekšējo gadu veiksmīgākās kolekcijas TAGAD par ĻOTI izdevīgām cenām!


3. Vienā vietā absolūti viss arī matiem, nagiem, ādai, ķermenim un tā skaistumam, un atkal - atceries par kvalitāti un īpašajām cenām! Tai skaitā arī greznumlietas, kas izdaiļos Tavus pirkstiņus un auss ļipiņas! Atnāc, izmēģini, nopērc un lieto!

 

Izstāžu sabiedrība Prima-Expo nāk klajā ar unikālu projektu, kura ietvaros visi vietējie un ārvalstu zīmolu pārstāvji, individuālie dizaineri un industriālie ražotāji varēs veselas 10 dienas tirgot savas izgājušo gadu kolekcijas par ļoti īpašām un labām, draudzīgām cenām!

 

Atceries - produkcijas kvalitāte paliek nemainīga!

 

Pircējs atnākot uz šo pasākumu būs 100% ieguvējs, jo apmeklējums ir BEZMAKSAS! Pircēju ērtībai būs ierīkotas pielaikošanas kabīnes.

 

SKATUVE

- 10.; 11.; 14.; 17.; 18.04.2010. pēcpusdienās Tevi sagaida Top Girl (modes skates);

 

- 11.04.2010.g. 16:00 - 17:30 Baltijas vizāžistu un imidža-dizaineru asociācija

 

Svinīgās programmas sākums uz skatuves. Modeļu defilē un diplomu pasniegšana konkursantiem par piedalīšanos. Konkursa uzvarētāju apbalvošana, kā arī speciālbalvu piešķiršana.

 

KONKURSA LAUKUMS

11.04.2010.g. 10:00 - 16:00 Baltijas vizāžistu un imidža-dizaineru asociācija.

 

1. Baltijas vizāžistu konkurss starp profesionālo skolu studentiem, kā arī absolventiem. Konkursa tēma „Kāzu meikaps" un „Vakara meikaps"

 

Lai apmeklētājam būtu pavisam viegli orientēties, organizētāji ir sadalījuši pasākumu pēc tematikas, divās lielās grupās:

 

SKAISTUMA KVARTĀLS

Vieta, kur Tu varēsi „ienirt" burvīgajā frizieru mākslas, kosmētikas, parfimērijas, nagu kopšanas, SPA, solāriju un sauļošanās kosmētikas, Beauty & Health okeānā.

 

MODES KVARTĀLS

Šeit Tev tiek dota fantastiska iespēja iegūt savā īpašumā vispiemērotākos apģērbus, burvīgu veļu un aksesuārus no slaveniem un mazāk zināmiem zīmoliem.

 

Nākot uz SKONTO halli, neaizmirsti paņemt līdzi labu, pavasarīgu garastāvokli un esi gatavs stilīgām pārmaiņām!

 

Kultūra