Grupa „Forte" ar desmit gadu jubilejas koncertu ciemosies arī Alūksnē

Ar dziesmu izlases „Labākais 2001 - 2011" prezentācijas koncertu sestdien,12. februārī, Madonas kultūras namā latviešu deju mūzikas grupa „Forte" sāk savu desmit gadu jubilejas koncerttūri pa Latviju. Alūksnes tautas namā grupa viesosies piektdien, 18.februārī.

Madona ir pirmā koncerta norises vieta, jo tā ir ne tikai vairāku grupas dalībnieku dzimtā pilsēta un dzīves vieta, bet arī pašas grupas dzimšanas vieta. Koncertā Madonā kā viesmākslinieki uzstāsies arī grupas Otra Puse, S'T'A, Rassell un Sabine Berezina, Tranzīts, kā arī jaunais un daudzsološais dziedātājs Oskars Deigelis. Pasākumu vadīs un deju zāli kustinās DJ Roberts Lejasmeijers. Janvāra beigās grupa „Forte" klausītāju vērtējumam nodeva savu jaunāko singlu ar nosaukumu „Klubā", kura mūzikas autors ir grupas mūziķis Jānis Kļaviņš, teksta autors ir pazīstamais dzejnieks Jānis Elsbergs, aranžējumu un skanējumu veidojis daudzsološais latviešu deju mūzikas producents Dween (Kaspars Dvinskis). Šī dziesma un vēl divas iepriekš neizdotas dziesmas būs atrodamas „Forte" labāko dziesmu izlasē.

Grupa „Forte" dibināta 2001. gadā un līdz šim laidusi klajā 3 studijas albumus. Vairākkārt grupa bijusi LNT mūzikas video šovu laureāte un nominēta gada balvām, koncerti sniegti ne tikai Latvijā, bet arī Krievijā un Īrijā. 

Grupas sastāvs nemainīgs kopš 2006. gada, kad „Forti" pameta sākotnējais grupas solists Kaspars Maks. Pašlaik „Fortes" pamatsastāvā ir dziedātājs un eksfabrikants Zix, mūziķis Jānis Kļaviņš, horeogrāfi un dejotāji Rolands Radionovs un Viktors Bartušs. Skaņu ierakstu studijā un lielākajos koncertos grupai pievienojas ģitārists Mārcis Auziņš.

Kultūra