Grupa „Forte” dāvina jaunu vasaras singlu 4

Sagaidot astronomiskās vasaras iestāšanos, deju mūzikas grupa „Forte” saviem klausītājiem dāvina jaunu singlu „Pa ceļam vasara”.

Dziesmas mūzikas autors un aranžētājs ir Artūrs Palkevičs, bet vārdu autors ir Māris Tālbergs. Dziesmas skanējuma veidošanā piedalījies arī DJ Roberts Lejasmeijers.  „Mēs vēlamies,lai šis vasarīgais singls ir kā pozitīvs lādiņš un dāvana mūsu faniem skaistākajā gadalaikā – vasarā! No 1.jūlija dziesmu mp3 formātā bez maksas varēs lejuplādēt lielākajos mūzikas tirdzniecības portālos platforma.lv un doremi.lv, kā arī klausīties Latvijas radio stacijās. Jūlija sākumā  dziesmai tiks filmēts videoklips,” stāsta grupas producents un mūziķis Jānis Kļaviņš. Kā zināms, šogad grupa „Forte” atzīmē savas pastāvēšanas 10 gadu jubileju un ir izdevusi dziesmu izlasi „Labākais 2001-2011”.

Grupa „Forte” dibināta 2001. gadā un līdz šim laidusi klajā 4 studijas albumus.

Grupas sastāvs nemainīgs kopš 2006.gada, kad „Forti” pameta sākotnējais grupas solists Kaspars Maks. Pašlaik „Fortes” pamatsastāvā ir dziedātājs un eksfabrikants Zix, mūziķis Jānis Kļaviņš, horeogrāfi un dejotāji Rolands Radionovs un Viktors Bartušs. Skaņu ierakstu studijā un lielākajos koncertos grupai pievienojas ģitārists Mārcis Auziņš.

Komentāri 4

flyers

Viņi Latviski arī kaut ko dzied,vai tikai krieviski.

pirms 9 gadiem, 2011.07.01 14:22

man tu ļoti nepatīc un kaut kā pie kājas, kas tev ir! ;D

pirms 9 gadiem, 2011.06.30 18:55

alūksnietis

man viņi ļoti nepatīk un kaut, kā pie kājas, kas tur viņiem iznācis par singlu,D:(

pirms 9 gadiem, 2011.06.30 16:57

Kultūra