Grupa „The 4” Eirovīzijas pusfinālā sola košumu un dzīvesprieku 5

Gatavojoties Eirovīzijas nacionālās atlases pusfinālam, jauniešu četrotne „The 4”, sola, ka dziesmas „Get it started” priekšnesums būs košs un kustīgs. Dziesma ir par ballīti, kas, iespējams, sāksies turpat uz skatuves. Jau šo sestdien, 14.janvārī pulksten 21.20, tiešraidē no Mārupes grupas „The 4”, kas startēs ar 3. kārtas numuru priekšnesumā, skatītājiem būs iespēja vērot, kas var būt kopīgs sešiem dažādiem cilvēkiem, kā arī gūt kādu dzīvesprieka devu šajā pelēkajā un mazliet drūmajā laikā.

Grupai „The 4”, kuras sastāvā ir Ieva Bistrova, Edgars Krūmiņš, Sandris Mikuda un Artūrs Plīts Eirovīzijas pusfinālā uz skatuves palīdzēs divas brīnišķīgas bekvokālistes – Kristīne Timermane un Rūta Bēvalde, kas ir arī pieredzējušas dziedātājas, piedaloties dažādos projektos un šovos.

Alūksnieši Ieva un Edgars stāsta, ka grupa cītīgi gatavojas, strādājot mēģinājumos katru dienu, jo dziesmas priekšnesums solās būt kustīgs, tāpēc tas prasa lielu darbu, lai kvalitatīvi spētu realizēt visu iecerēto. Grupai ir izveidota sava darba komanda, kas strādā pie priekšnesuma režijas, noformējuma, kustībām, vokāla, tērpiem, frizūras un grima... Viss principā esot jau sagatavots, atliek vien salikt pēdējos punktiņus uz „i” un, protams, būt spožiem sestdien!

Kā vēstīts jau iepriekš, dziesmas „Get it started” (no angļu val. Aziet!) autori ir Sandris Mikuda Vestmanis un Artūrs Plīts. Kā saka paši dziesmas autori: „Vēlējāmies piedāvāt kaut ko kustīgu, iepriecinošu un uzmundrinošu, kas varētu kontrastēt ar latviešu Eirovīzijai tik ļoti raksturīgajām liriskajām balādēm. Dziesma aicina klausītāju pievienoties ballītē, kustēties un priecāties kopā ar grupu The 4.”

Grupa „The 4” saka lielu paldies par atbalstu, pirmkārt, Alūksnes novada domei, teātra deju studijai „Savanna”, personīgi stilistei Santai Vaišļai, talantīgajai fotogrāfei, kas arī ir alūksniete - Lindai Arājai, vokālajai pedagoģei Inesei Granovskai, Alūksnes ziņām un Malienas ziņām par informatīvo atbalstu.

Pirmais pusfināls jau ir noticis un ir zināmi pirmie pieci finālisti, kas cīnīsies par ceļa zīmi uz Azerbaidžānu 18. februārī. Un tie ir: Paula Dukure ar dziesmu „Celebration”, PeR ar dziesmu „Disco Superfly”, Samanta Tīna un Dāvids Kalandija ar dziesmu „I want you back”, Rūta Dūduma ar dziesmu „My world” un Andris Ābelīte ar dziesmu „We cab change the world”.
Par to, vai arī grupa „The 4” iekļūs finālā, ir jāspriež skatītājiem, kas aicināti izvērtēt visas 10 otrā pusfināla dziesmas un izvēlēties no tām atbilstošākās pretendentes, kas varētu nest Latvijas vārdu uz Azerbaidžānu. Alūksnieši Ieva un Edgars aicina savus novadniekus balsot un atbalstīt Alūksni!

Komentāri 5

Kā skan nepatīk, bet par savējiem kādu balsi atdošu

pirms 9 gadiem, 2012.01.12 16:21

Kultūra