Gulbenē skanēs “Grāmatzīme” 3

Vecgulbenes muižā 8.decembrī dziedātāja Aija Andrejeva iepriecinās klausītājus ar emocionālo, krāsaino un enerģiju pārpildīto koncertuzvedumu “Grāmatzīme”.

Koncertuzvedums ar skaļiem aplausiem un lielām ovācijām uzņemts lielākajās Latvijas pilsētās, atzīstot, ka tas ir patiess baudījums sirdij un dvēselei.

Koncertuzvedumā Aija izpildīs dziesmas gan no jaunā albuma „Grāmatzīme”, gan klausītāju jau iemīļotas dziesmas no dziedātājas repertuāra. Režisore Maija Kalniņa uzvedumu veidojusi daudzšķautņainu, lai atklātu dažādos raksturus, ko Aija atradusi savām dziesmām. Savukārt scenogrāfs Aigars Spāģis sagādājis precīzu ietvaru plašajai emociju gammai, kuru izdzied un izdzīvo Aija.

Koncerts ir īpašs arī ar to, ka jebkura vecuma un dažādu mūzikas žanru piekritējs tajā var atrast sev kādu sirdij tuvu dziesmu, jo dziesmu repertuārs ir ļoti dažāds – sākot ar lēnām, liriskām dziesmām un beidzot ar enerģijas piesātinātām kompozīcijām, kas vairāk piesaista jaunus cilvēkus.

Atgādinām, ka maijā klajā nāca dziedātājas albums “Grāmatzīme”, kurā iekļautas desmit jaunas dziesmas latviešu valodā. Tās stāsta par mūsdienu dzīves ritmu, kura laikā cilvēki bieži vien aizmirst par tādām patiesām vērtībām kā draudzība un mīlestība.

Komentāri 3

slieka

kapēc nav Alūksnē?
tapēc, ka tie ,kuri vēlas redzēt koncertu tie aizbrauks uz Netālo kaimiņu pilsētu, BET tie ,kuri kā attaisnojumu saka, ka Gulbene par tālu, tie ĻOTI iespējams pat tad ,ja būtu Alūksnē, neaizietu!!! .... žēl.....

ja jau vietējos pasākumus apmeklē, maz, tad, kā ,lai zin vai šo apmeklēs vairāk???!!
lūk tā.....

pirms 8 gadiem, 2012.11.16 08:33

Kultūra