Gūst panākumus vokālistu konkursos 5

Divpadsmit gadus vecai Artūrs Pūpols no Bejas jauno solistu un duetu konkursā “Salacas balsis 2014” starp vairāk nekā 30 konkursantiem ar dziesmu “Sirdspuksti” un savu saksofona spēli izcīnīja “Grand Prix”, saņemot arī Mazsalacas novada pašvaldības simpātiju balvu – iespēju par brīvu kopā ar ģimeni apmeklēt Skaņākalna dabas parku un Mazsalacas novada muzejus.

Konkursā no Alūksnes novada piedalījās arī Liene Gusta (pērn absolvēja ģimnāziju Alūksnē), Paula Pūpola (Alūksnes sākumskolas 3.klase) un Elizabete Baldiņa (Bejas pamatskolas 1.klase). Viņiem visiem vokālā pedagoģe ir Inese Krūmiņa, kura Alūksnes Bērnu un jauniešu centrā vada pulciņu “Vokālists – estrādes dziedātājs”. P.Pūpola un L.Gusta savās vecuma grupās izcīnīja 1.vietu, izpildot dziesmas “Zemes rīts” un “Nosargāt sapni”. Veiksmīgu sniegumu parādīja arī E.Baldiņa, izpildot “Dziesma māmiņai”.


Žūrija atzina – sesto gadu, kopš konkurss notiek, pirmo reizi galveno balvu ieguvis puisis, turklāt ļoti talantīgs.


A.Pūpols izcīnīja 1.vietu arī vokālistu konkursā “Zvaigzne 2014” Baložos. Savukārt I.Krūmiņa ar saviem audzēkņiem piedalījās atlases pusfinālā Latvijas jauno vokālistu konkursā, ko rīko Noras Bumbieres fonds. Dalībnieku bija ļoti daudz – vairāk nekā simts no visas Latvijas. Arī tajā startēja L.Gusta, P.Pūpola, A.Pūpols un Deivids Miķelsons.

Šā konkursa fināls būs oktobrī – tiesības tajā piedalīties kā solisti izcīnīja Paula un Artūrs, bet kā duets – Artūrs un Deivids. Bet jauno solistu un izpildītāju konkursā “Nāc sadziedāt!”, kas Latvijā notiek jau daudzus gadus, Paula ieguva veicināšanas balvu, bet Artūrs – žūrijas locekļa Jura Kaukuļa simpātiju balvu.


Komentāri 5

vai raksta autors

parlasija savu uzrakstito?
burti pazudusi un ka ar to gramatiku...?
Prieks par Inesi un jaunajiem muzikiem.
Beja rulle!!!

pirms 6 gadiem, 2014.05.03 09:42

Vai Tu

savu rakstu pārlasīji? Viss iepriekš rakstītais attiecas uz Tevi pašu! Kā saka sens latviešu sakāmvārds - cita acī skabargu redz, savējā baļķi nemana!

pirms 6 gadiem, 2014.05.03 12:00

Piekrītu

Labi dziedātāji labas pedagoģes rokās. Rezultāts neizpaliek.

pirms 6 gadiem, 2014.05.08 14:18

Kultūra