"Idejā" būs pasākums ar vizualizācijām 5

Piektdienas vakarā atpūtas klubā “Ideja”, Alūksnē, gaidāms vēl nebijis pasākums "Deju mūzikas nakts". Nebijušu to darīs vīdžeja Kosmoss krāšņās vizualizācijas, kas deju zālē uzburs burvīgu atmosfēru.

Vīdžejs Kosmoss mūzikas lauciņā aktīvi darbojas jau kopš tālā 1979. gada un, paralēli tam, jau septīto gadu darbojas arī kā profesionāls vīdžejs un veido video projekcijas dažāda mēroga pasākumos visā Latvijā un Igaunijā.

Par deju ritmiem "Deju mūzikas naktī" gādās reģiona skanīgākie dīdžeji gaveR un BumbleBeat, bet apmeklētājus iesildīs dīdžejs Lisa Polana.

Līdz 8.decembrim piedalies konkursā un saņem ielūgumus uz pasākumu! Konkurss šeit .

Komentāri 5

gaveR

Žannai pilnībā piekrītu!

paareeejie - TIEKAMIES PASĀKUMĀ JAU ŠOVAKAR!

KEEPonGROOVIN'

pirms 9 gadiem, 2011.12.09 02:30

ŽANNA

Nav bijis gods apmeklēt ''Ideju'', bet lasot komentāus nevilšus rodas jautājums tiem, kuri visu laiku par kaut ko ir neapmierināti:'' Kāpēc jūs tur ejiet? Cik noprotu tad laikam nav tīkams kāds kluba darbinieks, neapmierina tas, ka tiek pieprasīts ievērot kaut kādus noteikumus u.t.t.! Mīļie, ejiet uz bilioēku, muzeju varbūt tā ir jūsu vieta? Varbūt tur jūs atradsiet piemērotu gaisotni, inteliģentus apmeklētājus un darbiniekus? Ziniet, nemeklēsim nekur tālāk pasaulē, bet tepat mūsu sirmajas Rīgā, no ikviena bāra apsarga jūs par nepareizu sejas izteiksmi, mutes atvēršanu vai kaut ko citu, kas tajā brīdī apsargiem liksies neatbilstoši iekšējās kārtības noteikumiem, labākajā gadījumā bez kāju kustināšanas izlidosiet uz ielas, sliktākajā ilgi ārstēsieties kāda no ārstniecības iestādēm.
Bet tā ka esmu dzirdējusi arī pozitīvas atsauksmes, tad saprotu, ka vaina jāmeklē apmeklētajos nevis darbiniekos! Lai visiem jauka atpūta!

pirms 9 gadiem, 2011.12.06 18:55

ULžA

uhhh ATKAL BūS PJANKA DO UPADA,KAD ZVAIGZNES RĀDĪSIES..

pirms 9 gadiem, 2011.12.06 10:47

Kultūra